Dniówka: Wymiana Oladipo przesądzona. Transfer Lowry’ego może być największym game-changerem

5
fot. Ivy Ceballo / Newspix.pl

Minęły tylko dwa miesiące odkąd Victor Oladipo przyjechał do Houston, ale wszystko wskazuje na to, że najpóźniej jutro znowu będzie się przeprowadzał.

Houston Rockets sięgnęli po niego licząc, że stworzy z Johnem Wallem obwodowy duet, który pomoże utrzymać się drużynie w walce o playoffy i początek był obiecujący, kiedy zaliczyli serię sześciu zwycięstw. Przekonywali wtedy, że zamierzają zatrzymać Oladipo w wakacje i nawet przedstawili mu ofertę przedłużenia kontraktu. Wiedzieli, że i tak nie podpisze tej umowy, ale chcieli pokazać, że zależy im na dłuższej współpracy.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Zrobiłbym taki deal: DeRozan i Lyles do Chicago za Markkanena i Portera Jr’a.

  Bulls nie chca podpisywać Markkanena w lato o czym świadczy brak ugody o przedłużeniu i wybór w drafcie Patricka Williamsa, który docelowo ma zająć miejsce Fina pod koszem. Sa natomiast zdeterminowani aby w końcu zagrać w PO, potrzebują też lepszego rozgrywającego i w obu tych przypadkach pomaga im DeRozan.
  DeMar ma doświadcznie w PO (choć jego wyniki na tym etapie są średnie), spisuje się świetnie w roli lidera i mentora młodej drużyny i do tego zalicza rekordowe 7.5 asysty na mecz. Jest także clutch w czwartych kwartach, a to coś czego brakuje Bulls w tym sezonie. Oczywiście, aby ten trejd doszedł do skutku pewnie musiałaby być słowna umowa, że DeMar podpisze w lato kontrakt z Bulls.

  Lyles jak i Porter Jr sa tutaj, żeby zarobki się zgadzały. Z czego Trey napewno przydałby się w wąskiej rotacji podkoszowej Bulls.

  Kto w tej wymianie mówi nie?

  Lubię to: 7
  • 3x NIE!!!
   Mając już 2 białych podkoszowych (Poeltl&EuBanks), oraz drugoroczniaka Samanic’a na PF, a ty proponujesz kolejnego nieatletycznego białego PF pod kosz?! Aldridge’a już nie ma (prawdopodobnie będzie w Miami po buyout – I WISH HIM THAT), a problemy w obronie&zbiórką wciąż te same. I nie rozumiem po Jaki-ego @#%!*$ Lyles byłby potrzebny w Bulls, mając już 4 graczy na tej pozycji!
   Naprawdę ciężko zrozumieć fascynacje kibiców SPURS białymi podkoszowymi. Rozumiem, ze Markkanen jest taki Popovich’owy pewnie byłby ok, ale ten zespól potrzebuje atletycznego gracza/Afroamerykanina na pozycji C&PF.
   Spurs pozyskując tych dwóch wymienionych graczy przekroczyli by Luxury Tax.
   #GoSpursGo

   Lubię to: 5