Dwyane Wade chciałby być jak… Jordan Clarkson?

0

Jak wiele w zawodowym sporcie znaczą trzy lata pokazuje dobitnie przykład Jordana Clarksona – jeszcze w sezonie 2017-18 został oddany do Cleveland Cavaliers i chyba nikt nie uważał go wtedy za gracza potrafiącego zrobić różnicę. Jednak trwający sezon jest najlepszym w jego dotychczasowe karierze – Clarkson jest murowanym faworytem do nagrody dla Najlepszego rezerwowego ligi.

W ostatnim meczu przeciwko Boston Celtics znów pokazał, że jest ważnym elementem układanki Quina Snydera. Dobra postawa Clarksona nie umyka również uwadze ekspertom telewizyjnym w USA. Dwyane Wade miał świetną karierę, ale powiedział, że gdyby miał wrócić do NBA, to chciałby być kimś w rodzaju Clarksona.

To, że potrafili [Utah Jazz] podnieść się po złym początku spotkania wiele o nich mówi. Muszę być mentalnie przygotowani do walki i polegać na kolegach z drużyny. Chciałbym również zaznaczyć, że gdybym mógł wrócić do NBA, to chciałbym być Jordanem Clarksonem. Nie chciałbym być supergwiazdą, wolałbym mieć zdrowe kolana. Jordan Clarkson: wchodzić z ławki, rzucać kiedy chce, na wszystko mam zielone świetło, fajnie się ubierać, wracać do domu i odpoczywać

https://streamable.com/t28xls

32
Poprzedni artykułWake-Up: 50 Lillarda, Gobert i Jazz wygrali w Bostonie
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (963): Zawsze wybiera browna