Wake-Up: Scott Foster vs Randle, Clippers odpowiedzieli dwa razy

7
fot. NBA League Pass

Giannis Antetokounmpo i ta nagroda MVP? Może jednak? Huh?

W ostatnim miesiącu trudno znaleźć kogoś, kto gra w NBA lepiej, a po drodze był jeszcze 16/16 Mecz Gwiazd i MVP tam. Teraz zdobywca dwóch ostatnich nagród MVP sezonu regularnego i wciąż jeden z najlepszych obrońców ligi zaliczył już trzecie z rzędu triple-double, a Milwaukee Bucks są 9-1 w ostatnich 10 meczach.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Na tym urywku widać, jak Lonnie Walker ma problemy z trzymaniem piłki. I tak jest w każdym meczu, że im bliżej obręczy, tym bardziej mu piłka wypada z rąk. Gdyby nie to, to przy swoim atletyzmie kończyłby 90% przy obręczy. Wszystko z góry. Chopinowskich palców to on nie ma

  Lubię to: 6
  • Z tym co piszesz o Lonnie, to masz sporo racji, lecz nie w tym przypadku. W powtórkach widać jednak, ze to Grant traci rękę&piłkę od tylu LW4, co ma wpływ na lekka „utratę kontroli” nad piłka. Tak jak wspomniałeś ciekawe jest, co ma wpływ na to, ze tak przeciętnie kończy nie potrafiąc dociągnąć dłoni & palcy z piłka do/przy obręczy lub jaki jest powód, ze piłka tak często jemu wypada z rak? To, ze brak mu Chopinowskich palców jak wspomniałeś powyżej, czy to ze jest naturalnie lewo ręczny, lecz rzuca prawa ręka. Brak dobrego „kleju”, czy moze jednak problemem jest bark odpowiedniej koncentracji?

   Lubię to: 2
 2. Jeśli to nie są kroki/podwójna, to nie wiem w jakim świecie my żyjemy. Z tego co widzę, to Randal cały czas trzyma piłkę w rękach, więc nie rozumiem w czym problem i pretensje? (pomijając już, że przy starcie też były, ale takie się puszcza).

  Lubię to: 13