Rockets nie są zainteresowani wymianą swoich weteranów

1

Passa porażek Houston Rockets skłania ligowych komentatorów do coraz częstszych rozważań na temat ruchów managementu Rafaela Stone’a przed trade deadline. Wydaje się całkowicie zrozumiałym, że Rockets będą chcieli przed 25 marca przetasować swój skład i kilku zawodników jest już na radarze ligowych zespołów.

Zazwyczaj dobrze poinformowany insider Rakiet Jonathan Feigen z Houston Chronicle donosi jednak, że Rockets nie są zainteresowani wymianą któregokolwiek ze swoich weteranów:

W podobnym tonie wypowiada się Adam Wells z Bleacher Report – Rockets nie będą w marcowych rozmowach agresywni:

Rockets nie są zainteresowani zwiększaniem swoich szans w loterii Draftu.

Ekipa z Teksasu dysponuje pakietem picków w Drafcie pozyskanym w wymianie Jamesa Hardena, który gwarantuje im wybory w kolejnych latach. Nie będą więc naciskać na pozyskiwanie kolejnych assetów, ponieważ na ten moment panuje przekonanie, że drużyna ze zdrowym Christianem Woodem w składzie jest dużo lepsza niż ich obecny bilans 11 zwycięstw w 34 meczach. Nie oznacza to wcale, że P.J.Tucker i Victor Oladipo na pewno dokończą sezon w koszulkach Rockets, ale najwyraźniej management woli podchodzić do sprawy trade deadline na chłodno.

105

KOMENTARZE

  1. Rockets maja oko do undervalue graczy, znajdywania ich w przysłowiowych czipach . Ostatnio oglądałem highlighty , to maja fajny back up centra, Patton undersized center- fajnie się rusza, dobry timing do bloków , ustaje na nogach wjazdy niższych graczy, ok switchuje. Weterani im tylko są potrzebni do zaszczepienia etyki pracy .

    Lubię to: 1