Embiid i Simmons nie zagrają w dzisiejszym Meczu Gwiazd

5

Adrian Wojnarowski z ESPN i Shams Charania z The Athletic na przemian od kilkudziesięciu minut donoszą o nagłym zwrocie akcji dotyczącym dwóch zawodników Philadelphia 76ers i dzisiejszego Meczu Gwiazd. Według najnowszych doniesień, Joel Embiid i Ben Simmons nie zagrają dzisiaj na parkiecie w Atlancie z powodu covidowego protokołu.

Obaj zawodnicy przed przylotem do Atlanty udali się do fryzjera, który okazał się być zakażony koronawirusem. Przeprowadzono dodatkowe testy, które potwierdziły wirusa, dlatego Simmons i Embiidzgodnie z zasadami bezpieczeństwa zmuszeni są udać się na samoizolację.

Liderzy Sixers polecieli do Atlanty prywatnym samolotem i nie mieli kontaktu z innymi zawodnikami, ich przedmeczowe rozmowy z mediami zostały w porę odwołane. Mecz Gwiazd będzie mógł odbyć się w regularnym trybie, ale już bez udziału reprezentantów drużyny z Filadelfii.

80

KOMENTARZE

  1. No jaja jakieś, chłopaki i nba wydaje kasę na walkę i dbanie o zawodników. A ich fryzjerzy nie mogą być po testach. To nie odpowiedzialne, że strony zawodników. Oczywiście mają kontakt z innymi ludźmi. Ale fryzjer to taki regularny raczej temat i bliski w kontakcie.

    Chyba, że to zasłona dymna…….

    Ile chłopaki zarabiają? Za mecz?

    Lubię to: 2