Dniówka: Ostatnie mecze przed przerwą. All-Star Draft. Przyszły All-Star z Oklahomy

1
fot. Carrie Giordano / Newspix.pl

Dzisiaj ostatnie mecze pierwszej części sezonu przed przerwą na All-Star Game. Dzisiaj w nocy poznamy też składy drużyn, które zmierzą się ze sobą w niedzielę w Atlancie. O godzinie drugiej LeBron James i Kevin Durant przystąpią do all-starowego draftu.

Lider obrońców tytułu otrzymał najwięcej głosów od kibiców, dlatego to on powinien wybierać jako pierwszy, ale może zostanie to zmodyfikowane, ponieważ kontuzjowany KD nie będzie grał, więc musi zebrać pięciu starterów. LeBron jest już doświadczonym kapitanem, który w poprzednich latach ogrywał w drafcie Giannisa i Stepha, co potem też przekładało się na zwycięstwa jego drużyn. Ciekawe czy teraz skorzysta z okazji, żeby wziąć Antetokounmo albo Curry’ego, którzy w poprzednich trzech ASG zawsze byli w przedziwniej drużynie. Anthony Davis jest kontuzjowany, więc James nie będzie miał swojego kolegi z Los Angeles Lakers, ale pewnie tak jak rok temu będzie chciał mieć w ekipie swojego przyjaciela Chrisa Paula. Durant natomiast może chcieć w zespole swoich kumpli z Brooklynu, a czy sięgnie też po Curry’ego? Ciekawe będzie również to jak kapitanowie podzielą się centrami i który z nich zostanie wybrany pierwszy, Joel Embiid czy Nikola Jokić? (rok temu LeBron miał Jokica na ławce, Embiida zawsze brał jego rywal)

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPodcast: Team Sitarz vs. Team Kwiatkowski
Następny artykułZion opowiada o Lonzo i Carmelo oraz poetyckim zacięciu

1 KOMENTARZ