Wake-Up: Takeover Luki na Celtics, poznaliśmy rezerwowych do ASG

10

Luka Doncić trafił dwie trójki w ostatnich 15 sekundach meczu z Bostonem, drugą na 0.1 sek. przed końcem, nie zostawiając Celtics ani złudzeń, ani czasu.

W Madison Square Garden za to kibice wrócili na trybuny, było skandowanie “MVP” dla Juliusa Randle’a, a my poznaliśmy rezerwowych do Meczu Gwiazd.

Chris Paul został za to trzecim w historii NBA graczem, który będzie reprezentował czwarty klub w Meczu Gwiazd. Pierwszy to Moses Malone, a drugi to zagadka.

Washington @ LA Clippers 116:135 B.Beal 28/10a – K.Leonard 32

1) W ramach tradycji Julius Randle – 25 PKT, 10 ZB, 7 AST – przywitał 2 tysiące fanów w Madison Square Garden. VOLUME UP:

Następnie New York Knicks przegrali mecz, we wtorek ze Stephen Curry’m – 7×3, 37 PKT – i Golden State Warriors 106:114. W czwartej kwarcie zdobyto tylko 41 punktów.

Szanse na zwycięstwo były już nieduże, więc i koncentracja minimalnie nie ta, ale nie tego spodziewałbyś się w ostatniej minucie po 3. obronie NBA:

W Warriors wrócili po blisko czterech tygodniach przerwy James Wiseman – 14 PKT, 16 MIN, a po trzech tygodniach Kevon Looney – 20 MIN. Tymczasem ten jeszcze smallballowy center Draymond Green rehabilitował się za przegranie meczu w Charlotte – 7 PKT, 9 ZB, 12 AST, 3 PRZ, 2 BLK.