Shaq drama w kilku aktach

7

Na naszych oczach Shaquille O’Neal staje się zawistnym dziadkiem, który szuka zaczepki. Być może nudzi się mu na emeryturze. Zaczęło się od tego, że na tapet wziął Rudy’ego Goberta i jego wysoki kontrakt. Później jeszcze wrzucał na Instagram zdjęcie jak wsadza piłkę nad Francuzem.

Następnie jego obiektem drwin stał się James Harden i to, w jaki sposób Broda postanowił odejść z Houston Rockets. Potem była jeszcze akcja z pomyleniem obywatelstwa Nikoli Jokicia, ale to już mu się zdarzało w przeszłości, zdążyliśmy do tego przywyknąć. Sam Harden postanowił mu dość dosadnie odpowiedzieć:

Dużo mówimy o tym, że Afroamerykanie powinni się nawzajem wspierać, a niektórzy siedzący w studio TNT robią dokładnie coś odwrotnego. Pozostanę sobą

Kolejnym na celowniku został Donovan Mitchell, któremu Shaq zarzucił to, że nigdy nie wskoczy na pewien poziom, ten najwyższy. Mitchell spuentował to zwykłym „Aight” i dodał, że „od debiutanckiego sezonu udowadnia wszystkim niedowiarkom, że jest inaczej”.

W obronie byłego kolegi z drużyny stanął Ricky Rubio.

Do Hiszpana szybko przyłączyli się Kevin Durant i LeBron James, którzy również skrytykowali byłego zawodnika.

„Staruchy” muszą odejść i cieszyć się emeryturą. Chłopaki mają trenerów, oni wiedzą najlepiej – KD

Jest różnica pomiędzy konstruktywną krytyką, a zwykłym hejtem. Doświadczyłem tego i tego, choć więcej hejtu. To słyszę z ich wypowiedzi – Bron

Jednak sprawy nie skończyły się tutaj, bo konto @calsoscoped wrzuciło na Instagram przerobione zdjęcie, na którym Mitchell dunkuje nad Shaqiem.

Shaq szybko odpowiedział autorowi wpisu:

Shut yo dumb ass up

Shaq poszedł jeszcze o krok dalej i wyzwał na pojedynek autora tej grafiki:

Poprzedni artykułKsiążki „Chicago Bulls. Krew na rogach” oraz „LeBron S.A. Sportowiec wart miliard dolarów” w plebiscycie na Sportową Książkę Roku
Następny artykułBrooklyn Nets poważnie zainteresowani JaValem McGee

7 KOMENTARZE

  1. Cieszy mnie, że w końcu otwieramy oczy na to, że Shaq jest żenujący z tym swoim przerośniętym ego. Pamiętacie jak napinał się jak osiedlowy dres na Javale’a za to że ten w końcu odpowiedział na jego ciągłe nudne i już męczące wszystkich docinki w shaqtin? Shaq albo w ogóle nie ma do siebie dystansu albo ma bardzo małego

    Lubię to: 38
  2. Jedna uwaga: temat bierze się na tapet, a nie na tapetę. Tapet – stół, przy którym toczyło się dyskusje, pokryty często zielonym suknem – poza tym fajny artykuł i to nie tylko ten jeden ;)

    Lubię to: 10
  3. Shaq jest męczący z tym udowadnianiem ze byl lepszy od obecnych graczy. Tak samo irytuje przywoływanie liczby swoich pierścieni jako argumentów w sporze z Barkleyem. Charles moze nie jest wybitnym analitykiem ale pozostanie po nim kilka kultowych fragmentów jak ciśniecie z otyłych mieszkanek San Antonio.

    Lubię to: 3