Wymiana: James Harden w Brooklyn Nets

61

Kiedy w listopadzie James Harden zażądał wymiany z Houston Rockets wiele osób przewidywało, że może ona nastąpić w przeciągu kilku dni. Harden – Drama ciągnęła się jednak dłużej, Brodacz rozpoczął już nawet sezon w barwach Rakiet, ale dzisiaj ostatecznie zakończyła. James Harden dostał to, czego chciał od początku – trafił w wymianie do Brooklyn Nets:

Jako pierwszy o wymianie poinformował oczywiście niezawodny Adrian Wojnarowski z ESPN. Kilkadziesiąt sekund później potwierdził to również Shams Charania z The Athletic, a Woj w osobnym tweecie dodał, że w wielodrużynową wymianę włączeni są także Cleveland Cavaliers i Indiana Pacers:

Nets w zamian za Hardena i drugorundowy wybór w Drafcie oddają do Houston Rockets Carisa LeVerta, Rodionsa Kurucsa, trzy własne wybory w pierwszej rundzie Draftu i trzy wymiany picków. Ekipa Rakiet otrzyma również od Cavaliers Dante Exuma i pierwszy wybór w Drafcie 2022.

Shams Charania kilka sekund temu poinformował, że Rockets od razu wymienili Carisa Leverta za Victora Oladipo z Indiana Pacers. Drużyna z Indianapolis otrzyma również drugorundowy wybór w Drafcie:

W ramach wymiany Cleveland Cavaliers dostają od Brooklyn Nets Jarretta Allena i Taureana Prince’a.

86

KOMENTARZE

 1. Brooklyn Nets “Jak rozpieprzyć rozsądnie prowadzoną przebudowę”…
  Co zrobili Rockets wyciągając LeVerta nie ogarniam :-o.
  Pacers pięknie :D Cavs też nieźle :)

  Lubię to: 16
 2. Kyrie będzie potrzebował teraz kolejnych kilku dni wolnego,żeby sobie wszystko ułożyć…Może zaszyje się w głuszy Bieszczad jak Rebrow,jadł koronki,pokonał na wiewiorki

  Lubię to: 40
 3. Drużyna, która przegrywała walkę na tablicach prawie z każdym, nie mająca w składzie praktycznie żadnego rasowego obrońcy, oddaje najlepiej zbierającego i mobilnego centra za kolejnego kolekcjonera punktów.Ja pierdole ale to będzie cyrk.Ten team błagał o defensorów, o trochę “gritu”.Zawodników, którzy dodadzą brudu i pasji, a zamiast tego wyciągają ręce po żonglera.Przecież obrona Nets do tego momentu to było granie kosz za kosz i oczekiwanie na pudło.Szkoda mi Duranta bo w meczach, które do tej pory widziałem wyglądał na jednego z niewielu gości któremu zależało, a teraz dostaje do kompletu kolejnego gościa mającego wszystko w piździe.

  Lubię to: 80
 4. Aby ta wymiana nie odbiła się czkawką dla Brooklynu bo już kiedyś też mieli z Bostonem za Garnetta i Pierce oraz picki (obecnie J.Brown, Tatum i Smart są z nich). Przez 8 lat oddawać lub zamieniać pierwszo rundowe piki masakra – to kradzież

  Lubię to: 10
 5. Takich 3 jak tych 2 nie ma ani 1🙄 Nie wierze w ten projekt zupełnie ale są mądrzejsi ode mnie i to skomentują. Nie wierze tez w ani 1 projekt gdzie jest Kyrie chyba, że znajdzie się tam ktoś pokroju Króla…

  Lubię to: 9
 6. Kyrie będzie potrzebował teraz kolejnych kilku dni wolnego,żeby sobie wszystko ułożyć…Sean Marks może teraz ma drzwiach szatni śmiało napisać kredą K+M+B 2021(Kyrie,Many Tweeter Kont Kevin,Broda).

  Lubię to: 11
 7. Będzie z tego niezły fun to watch team …ekkkhmhm …cyrk objazdowy Brooklyn Nets Basketball :-)
  Nie życzę im tam źle, ale rozum mówi, ze to się zakończy jakąś piękną katastrofą i odpadnięciem z Pacers w I rundzie i uśmieszkiem Laverta :-)

  Lubię to: 6
 8. Brooklyn bardzo mocno do serca wziął protokoły covidowe nba, że wystarczy 8 do gry..

  Przecież jeszcze bez Dinwiddiego tam nie ma kogo zmieniać. :O

  I niech nie zmyli was jak będą gorący przez 2tyg. Ten pomysł i tak wyrznie morda o glebę, prędzej czy później

  Lubię to: 11
 9. Oj, będą się szczypać w tym Nets. Każdy będzie chciał mieć piłkę w końcówce. Król, tylko przyspieszył trade, tym rzucaniem za 3 i odwracaniem się.

  Lubię to: 6