Kyrie Irving nie wróci do gry w tym tygodniu

13

Według najnowszych doniesień Adriana Wojnarowskiego z ESPN Kyrie Irving nie wystąpi w jutrzejszym spotkaniu przeciwko Knicks oraz sobotnim przeciwko Orlando Magic. Rozgrywający Brooklyn Nets od kilku dni pozostaje poza drużyną z powodów prywatnych:

Prywatne sprawy Kyriego Irvinga najpierw łączone były z sytuacją prezydencką, która miała miejsce w Waszyngtonie w ubiegłym tygodniu, ale kilkadziesiąt godzin temu do sieci trafiło nagranie na którym Kyrie przebywa na imprezie urodzinowej organizowanej przez swoją siostrę:

Władze NBA już zapowiedziały dochodzenie w sprawie Irvinga i rodzinnej imprezy, na której miało być kilkadziesiąt osób. Swoje oświadczenie w tej sprawie wystosował również Generalny Menedżer Nets Sean Marks, który podkreślił, że data powrotu zawodnika do gry jak na razie nie jest znana:

Kyrie będzie miał możliwość wytłumaczenia się, kiedy tylko będzie w stanie.

Jak podaje Wojnarowski, Kyrie za naruszenie protokołu covidowego może stracić 410 tysięcy dolarów za każde spotkanie, które opuścił:

96

KOMENTARZE

  1. W tych cyfrowych czasach i nikt niby nie wie, gdzie jest Kyrie i co robi, komedii ciąg dalszy. Jeszcze te tweety Duranta, że on rozumie Kyriego i wspiera 100%. Każdy normalny człowiek za NŻ codziennie przez tydzień by dawno wyleciał z roboty z hukiem. Wczoraj w trakcie meczu z Nuggets Kyrie uczestniczył w spotkaniu na Zoomie ws. sprawiedliwości społecznej…

    Lubię to: 10
  2. KI staje się powoli człowiekiem memem. Trudno mi sobie wyobrazić by wrócił do rzeczywistości i stał się profesjonalnym graczem. Co tam robi Durant??

    Lubię to: 5