Dniówka: Covidowy mecz ośmiu na ośmiu w Philly. Irving nadal poza grą

15
fot. League Pass

Dzisiaj ponownie, trzeci dzień z rzędu, odbędzie się jeden mecz mniej niż planowano, a na tym może się nie skończyć, ponieważ w Filadelfii mają spotkać się dwie mocno osłabione drużyny i trudno zakładać, że na pewno w obu uda się zebrać wymagane minimum dostępnych zawodników. W kolejnych dniach może być jeszcze trudniej utrzymać pełen grafik, dlatego we władzach ligi trwają dyskusje jak poradzić sobie z obecną sytuacją wzrostu zakażeń.

Wczoraj odbyły się spotkania ze Związkiem Zawodników i z generalnymi managerami, a na dzisiaj zaplanowano specjalne zebranie Board of Governors. Według niektórych doniesień scenariusz tygodniowej lub dwutygodniowej przerwy nie jest wykluczony, ale w weekend NBA temu zaprzeczała, a obecne rozmowy przede wszystkim koncentrują się na modyfikacjach protokołów bezpieczeństwa. Według Adriana Wojnarowskiego omawiane są ewentualne zmiany dotyczące przed i pomeczowych spotkań/rozmów zawodników przeciwnych drużyn, długości rzutówek i treningów, wprowadzenia większych restrykcji dotyczących noszenia maseczek czy wyjść do restauracji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDuncan Robinson o kryciu i nowym kroku w karierze medialnej
Następny artykułZnów odwołany mecz, NBA wprowadza zmiany w protokole sanitarnym

15 KOMENTARZE

 1. Czy Spurs nie powinni jak najszybciej pomyśleć o wymianie i pozyskać gracza na pozycje 4/5? Przecież po zakończeniu sezonu pozostają z dwójką białych podkoszowych i w tym niezbyt nadającym sie (delikatnie mówiąc) do obecnej gry Poeltl. Wiem, ze niektórzy już widzieli Poeltl w pierwszej S5 zamiast Aldridge, lecz mam nadzieje ze już ten entuzjazm im opadł widząc jakie g.w.o prezentuje po obu stronach parkietu.

  Staty Poeltl wyglądają (delikatnie mówiąc) niezbyt imponująca:
  10 gier 43ptk. 20/39 z gry 3/13(23%) z wolnych oraz 3 bloki!!!
  (tylko Mills i Murray maja mniej bloków).

  Spurs powinni jak najszybciej zrobić trade z Indiana i pozyskać
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y6xr53k7
  oraz Pick/i dla Indiany.

  Jeżeli Spurs będą chcieli przedłużyć DeRozan’a to:
  http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yxc3rxxq

  Pan X i jego talent sa skromnie mówiąc niezbyt dobrze wykorzystywane w Indianie.
  Jak dla mnie Pan X jest stworzony, by grac w Spurs z tym młodym Core’m, jak i również, to ze jest z Texasu ;)

  Lubię to: 5