Ojciec Marvina Bagleya domaga się wymiany syna

4

Sacramento Kings przegrali ostatnie wyjazdowe mecze z Houston Rockets, a główną historią tych dwóch spotkań były pierwsze występy Johna Walla po dwóch latach przerwy. Historią poboczną natomiast były wszystkie te doniesienia, które dotyczyły Marvina Bagleya z Kings.

W wtorkowym spotkaniu z Nuggets Bagley nie wybiegł w czwartej kwarcie na parkiet, a trener Luke Walton tłumaczył się po meczu, że chciał dać szansę innym zawodnikom, którzy byli tego dnia w lepszej formie. Twitterowe konto Bagleyów przypomniało wtedy tweet, w którym fani Lakers wyrażali swoje niezadowolenie z pracy Luke’a Waltona i zarazem rozpoczęło małą medialną wojnę z trenerem.

Chwilę po zakończeniu sobotniego meczu Kings z Rockets, na Twitterze pojawiło się żądanie wymiany dotyczące Bagleya, które umieścił ojciec zawodnika:

Walton przekonuje, że nie przywiązuje wagi do tego co dzieje się w social media i na pewno nie ma to wpływu na jego decyzje kadrowe. Bagley na razie nie wypowiadał się na temat swojej sytuacji, ale według źródeł z otoczenia drużyny młody zawodnik od początku swojej kariery w NBA ma pewne problemy z relacjami z managementem organizacji.

Bagley to drugi numer Draftu 2018. Jego progres jak na razie jest mocno hamowany przez kontuzje, które ograniczyły go do rozegrania 81 spotkań.

48

KOMENTARZE