OG Anunoby zostaje w Raptors na dodatkowe cztery lata

4

Adrian Wojnarowski z ESPN ma dzisiaj pełne ręce roboty, raz po raz racząc nas doniesieniami o nowych przedłużeniach kontraktów. Zaczęło się od Luke’a Kennarda, później padło na dwójkę zawodników Orlando Magic, a teraz przyszedł czas na porozumienie pomiędzy Toronto Raptors i OG Anunobym. Według Woja, 23-letni skrzydłowy podpisze z kanadyjską ekipą czteroletnie przedłużenie o wartości 72 milionów dolarów. Ostatni rok nowej umowy będzie w tym przypadku opcją zawodnika:

23 numer Draftu 2017 ciężką pracą w ostatnim sezonie zapracował na swoją podwyżkę. Trzeci rok na parkietach NBA był dla Anunoby’ego najlepszym w karierze. Wystąpił dla Raptors w 69 spotkaniach, z czego aż 68 rozpoczynał jako starter. Stał się ważną częścią pierwszej piątki drużyny z Toronto spędzając na parkiecie blisko 30 minut na mecz i notując w tym czasie średnie na poziomie 10,6 punktu, 5,3 zbiórki i 1,4 przechwytu.

39

KOMENTARZE

  1. Przyszłoroczna wolna agentura to będzie jakiś dramat. Zespoły przepłacają graczy, bo wiedzą, że nikogo lepszego nie znajdą na rynku, a gracze to wykorzystują. W tym roku skończyły się te tragiczne kontrakty Mozgova, Biyombo itp., ale pojawiły się godne dla nich zastępstwa. Dlatego wzmocnić się będzie można tylko przez transfer. Houston łątwo Hardena nie odda.

    Lubię to: 10
    • OG jest w dyskusji o najlepszego 1×1 obrońcę ligi,który pomału robi postęp w ataku.18mln to obecnie tak zwane starter money a OG jest kimś więcej niż przeciętny starter.Świetny deal dla Toronto.

      Lubię to: 7