P.J. Tucker i Houston Rockets wznawiają rozmowy o przedłużeniu

2

Najnowsze raporty przekazane przez Jonathana Feigena z The Houston Chronicle wskazują na to, że Houston Rockets i P.J. Tucker ponownie usiedli do stołu, aby omówić sprawę przedłużenia dla zawodnika. Dziennikarz zaznacza, że nowa umowa nie jest jeszcze bliska podpisania, ale ostatnie tygodnie w ogóle nie wskazywały na to, że obie strony jeszcze powrócą do rozmów. Jeszcze na początku tygodnia mieliśmy doniesienia o tym, że weteran ligowych parkietów jest poirytowany brakiem uznania swojej osoby w managemencie drużyny z Houston, ale jednocześnie panowała powszechna opinia, że Tucker chętnie zostałby graczem Rockets na kolejne lata kariery:

Feigen w kontekście ewentualnego przedłużenia mówi o dwóch dodatkowych latach, które zapewniłyby zawodnikowi łącznie około 25 milionów dolarów.

35-letni Tucker ma przed sobą ostatni rok ważnego kontraktu, za który zarobi niecałe 8 milionów dolarów. Na przestrzeni ostatnich trzech lat stał się jednym z najważniejszych zawodników smallballowej rotacji Rockets i spoiwem całego zespołu.

44

KOMENTARZE