Gordon Hayward z pierwszą kontuzją w nowych barwach

6

Charlotte Hornets poinformowali w oficjalnym komunikacie, że Gordon Hayward zmaga się z kontuzją palca prawej dłoni. Złamany palec rzucającej ręki rzekomo nie wymaga operacji i na ten moment status medyczny zawodnika to day-to-day, ale w takich sytuacjach od razu ma się z tyłu głowy gigantyczny kontrakt Haywarda i to jak kiepsko wygląda on u zawodnika podatnego na kontuzje.

Hayward na pewno opuści czwartkowe spotkanie przeciwko Orlando Magic. Możliwe jest także, że Hornets pozwolą swojemu nowemu nabytkowi na kilkudniowy odpoczynek, aby był w pełni wypoczęty na rozpoczynający się w przyszłym tygodniu sezon.

Skrzydłowy doznał kontuzji w swoim drugim meczu preseason przeciwko Toronto Raptors. W 24 minuty na parkiecie zanotował w nim 14 punktów, 4 zbiórki i 6 asyst.

Poprzedni artykułJames Harden wypowiedział się o swojej wizycie w Las Vegas
Następny artykułWake-Up: Dr Marc Gasol zmienia Lakers, Gobert negocjuje z Utah

6 KOMENTARZE

  1. Ależ to jest pechowy szczęśliwiec.
    Pechowiec – Bo wiecie, jak komuś idą kolana, albo kostki i kontuzje się powtarzają, to wiadomo, coś strzeliło i już dobrze nie będzie ale u Gordona to jest za każdym razem coś innego!
    Tym razem padło na kość w ręce. Pewnie pił mało mleka i ma słabe kości… w sumie to nie pech, to jego wina i jego rodziców :/

    Szczęśliwiec – przy takim pechu tyle kapusty… w sumie chciałbym być takim pechowym szczęśliwcem!

    Lubię to: 5