Wake-Up: W Houston nadal czekają na Hardena. Wall i Westbrook trenują. NBA grozi karami za łamanie protokołów

3
fot. twitter.com/HoustonRockets

Niedziela była dla wielu drużyn pierwszym prawdziwym dniem obozu treningowego, ponieważ wreszcie zawodnicy nie byli ograniczeni do indywidualnych workoutów i mogli wspólnie trenować. Tak też było w przypadku Houston Rockets, ale Stephen Silas nie miał do dyspozycji wszystkich swoich graczy. Nieobecny był przede wszystkim lider drużyny. James Harden nie uczestniczył w treningu ze względu na ligowe protokoły Covid-19.

W minionym tygodniu zawodnicy mieli izolować się w swoich domach, wychodząc tylko na salę treningową i ewentualnie do sklepu. Harden miał jednak nieco inne plany. Zamiast szykować się do sezonu, wolał się jeszcze zabawić i w weekend był w Atlancie, gdzie uczestniczył w imprezie urodzinowej rapera Lil Baby.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWestbrook nie wypowiada się na temat przygody z Houston Rockets
Następny artykułTypy na sezon 2020/21: Charlotte Hornets

3 KOMENTARZE