Nicolas Batum zwolniony z Hornets, planuje dołączyć do Clippers

4

Shams Charania z The Atlhetic jako pierwszy poinformował nas o tym, że Charlotte Hornets postanowili zwolnić Nicolasa Batuma z jego ostatniego roku kontraktu – 27 milionów dolarów. Szerszenie potwierdziły już ten ruch w oficjalnym komunikacie:

Kontrakt Batuma już od dłuższego czasu był symbolem szalonego lata 2016, a sam zawodnik jedynie cieniem gracza, który przez kilka pierwszych sezonów kariery występował w Portland Trail Blazers. W ostatnim sezonie rozegrał jedynie 22 spotkania, w których notował średnio najgorsze w karierze 3,6 punktu na skuteczności 34% z gry.

Kiepskie występy w sezonie 19/20 nie odstraszają jednak drużyn, które chętnie widziałyby Batuma u siebie. Według najnowszych doniesień faworytami do podpisania go, kiedy opuści już listę waivers są na ten moment Los Angeles Clippers:

58

KOMENTARZE

  1. Ciekawe jak to w końcu poszło z kontraktami :-k Chyba, że coś przegapiłem i Hornets pchnęli kogoś w zamian, bo przecież początkowo nie tyle mieli go zwolnić co zrobić stretch provision na Batumie, żeby zmieścić Haywarda :-k

    Lubię to: 1