Michael Jordan chce Westbrooka w Charlotte Hornets

8

Od momentu kiedy Russell Westbrook ogłosił, że chce opuścić Houston Rockets minęło kilka dni. Przez ten czas rozgrywający był już łączony z kilkoma drużynami – na czele z Knicks i Hornets, ale brak jest konkretów w tej sprawie i jeżeli ktoś czekał na rozpoczęcie okienka transferowego z nadzieją na spektakularną wymianę, to na razie musi obejść się smakiem.

Jeżeli chodzi o ostatnie doniesienia, to mamy chociażby informacje przekazane przez Kevina O’Connora z The Ringer. Według dziennikarza, łączenie ekipy z Charlotte z byłym MVP jak najbardziej ma sens tym bardziej, że według jego ligowych źródeł Westbrooka w Karolinie Północnej chce widzieć Michael Jordan:

Westbrook w Charlotte ponownie znalazłby się w roli generała parkietu, którą przez kilka lat pełnił w Oklahoma City Thunder. Informacje sprzed kilkunastu godzin wskazują na to, że to właśnie powrót do liderowania był głównym motywem, który popchnął zawodnika do decyzji o chęci wyrwania się z Houston.

Zainteresowanie Charlotte wydaje się zatem realne, ale O’Connor dodaje, że wymiana może być niezwykle trudna do dopięcia. Tym bardziej, że Hornets nie chcą włączać w wymianę swojego trzeciego wyboru w tegorocznym Drafcie.

99

KOMENTARZE

  1. Jeśli tylko Hornets nie musieliby oddawać picku, to faktycznie może być niezły pomysł, ósme miejsce na wschodzie jest do wzięcia i Westbrook powinien do tego wystarczyć

    Lubię to: 3