Houston Chronicle: Harden chce transferu do Nets!

12

Brian T. Smith z „Houston Chronicle” w poniedziałek opublikował wiadomość może nie sensacyjną, ale na pewno zaskakującą. Zaskakujące jest to, że dzieje się to tak szybko: James Harden chce odejść z Houston i chce konkretnie wymiany do Nets.

„Harden chce odejść z Rockets, dowiedział się 'Chronicle’.

Harden próbuje wymusić trade do Brooklyn Nets, który pozwoli stworzyć kolejny superteam i połączyć talenty Hardena, Kyrie’ego Irvinga i Kevina Duranta”

Dopiero co w poprzednim tygodniu dowiedzieliśmy się o tym, że Russell Westbrook chce opuścić Houston. Od tego czasu obaj z Hardenem w miły sposób wymieniali informacje za pośrednictwem social media.

Dziś wygląda na to, że po prostu obaj chcą pójść w swoją stronę. Wcześniej Rockets opuścili już trener Mike D’Antoni i wieloletni Generalny Menedżer Daryl Morey, który przeniósł się do Philadelphia 76ers.

Nets dopiero co w poniedziałek ogłosili wymianę, w której pozyskali wingmana Bruce’a Browna. Być może oznacza to, że planują wymienić Carisa LeVerta lub Spencera Dinwiddie’ego, którzy od kilku dni pojawiają się w plotkach o potencjalnej wymianie Nets po Hardena.

66

KOMENTARZE

  1. Hahaha KD, Kyrie i Hardena, to się tak bardzo nie może udać… Ale jest liga graczy, chłopaki sobie razem trenują, sobie razem gadają i sobie razem wymyślili… Tylko czemu klub, konkretnie Nest, miałby przyklasnąć temu pomysłowi.
    Żeby nie było, trzymam kciuki za ten pomysł. Nets z KD i Kyrie zwyczajnie bym nie lubił ale jak będzie tam jeszcze Hardena, to taki cyrk z chęcią pooglądam!

    Lubię to: 5
    • I tak i nie, może suma składowych talentów będzie zbliżona ale coś nie sądzę aby udało się wytworzyć flow ofensywne na miarę GSW. Inne charaktery, raczej nie ma co liczyć na ruch piłki i extra passy ze strony Hardena na miarę Klaya a i Irvingowi z jego problemami z głową daleko do Stefka.

      Lubię to: 3