Flesz: Jak Shaquille O’Neal odszedł z Orlando do Lakers

7
fot. NBA League Pass

Czy wiesz dlaczego Shaquille O’Neal w 1996 roku zostawił Penny’ego Hardaway’a w Orlando i podpisał kontrakt z Los Angeles Lakers?

„Hollywood” – tak chyba większość z nas to dziś skraca i pamięta. Zapytałem rano zNYKa jak On to pamięta. Powiedział, że ze szczątkowych informacji z gazet w Polsce w środku lata. Na przenosiny Shaqa z Florydy do Los Angeles złożyło się kilka czynników, w tym pewien związany z samym salary-cap motyw, który znaczy coś więcej niż pieniądze.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDniówka: Pelicans sprawdzają co mogą dostać w wymianie Jrue Holidaya
Następny artykułKilka playoffowych drużyn liczy na wyrwanie Bradleya Beala z Wizards

7 KOMENTARZE

  1. Rich DeVos nie był ojcem Betsy tylko teściem. Sama Betsy pochodzi z jeszcze bogatszej rodziny Prince. Net worth 5 mld $ po tacie. Oczywiście rodzina Prince ma także długą historię finansowania Republikanów, za co Ci drudzy chętnie się odwdzięczali. Erik Prince (brat Betsy) founded Blackwater, the private military company that the government infamously contracted to work in Afghanistan and Iraq, where its mercenaries killed more than a dozen civilians in 2007.

    A Amway to klasyczny MLM – średnio etyczny biznes

    Lubię to: 24
  2. Yup, książka „Three Ring Circus” jest kolejnym „musiszmieć”, a tamta historia z odejściem Shaqa to tylko jeden z wielu ciekawych wątków w niej poruszonych. Atakujcie Amazona lub leniwie czekajcie na ruch ze strony SQN.

    Lubię to: 9