Atlanta Hawks handlują swoim wyborem w Drafcie 2020

1

Wczorajsze doniesienia Kevina O’Connora z The Ringer wskazują na to, że Atlanta Hawks planują handlować swoim wyborem numer sześć w tegorocznym Drafcie:

W obozie drużyny z Atlanty panuje przekonanie, że przy odpowiednim wzmocnieniu się w najbliższych miesiącach walka o playoffy 2021 jest w zasięgu ich ręki. Mówił o tym zarówno Generalny Menedżer Hawks Travis Schlenk, jak i kluczowi zawodnicy drużyny. Przehandlowanie wyboru w Drafcie nie powinno zatem nikogo dziwić, jeśli priorytetem będzie dla Hawks dodanie do składu wartościowych zawodników w tym roku.

Hawks nigdy nie byli poważnym zawodnikiem na rynku wolnych agentów, ale z informacji przekazanych przez O’Connora wynika, że w tym roku będą bardziej agresywnie starać się o dobrych graczy, aby zapewnić swojemu młodemu liderowi Trae Youngowi odpowiednie wsparcie. W tym offseason organizacja z Atlanty będzie dysponować wolnymi pieniędzmi na poziomie 40-45 milionów dolarów.

Poprzedni artykułMavs będą agresywnie szukać wsparcia dla Luki Doncića
Następny artykułDniówka: NBA zmierza w stronę nowego sezonu. Drużyny lobbują za podwyższeniem progu podatku, żeby zyskać pole manewru w offseason

1 KOMENTARZ