Daryl Morey nowym Prezydentem Philadelphia 76ers

20

Nie trwało to długo. Daryl Morey szybko znalazł sobie nową pracę.

O pięcioletnim kontrakcie byłego GM’a Rockets informują dziś zarówno Adrian Wojnarowski, jak i Shams Charania:

77

KOMENTARZE

 1. Deklarował, że chce spędzić trochę czasu z rodziną, no to spędził i jak poznał ich bliżej to sobie na szybko robotę załatwił bo w domu idzie osiwieć wiem o co chodzi ;)

  Lubię to: 87
 2. Wszyscy widzą Simmonsa już poza 76ers, a ten ruch może równie dobrze oznaczać że Embiid jest na wylocie (ma chyba obecnie wyższą wartość transferową, a Morey częściej pozbywa się centrów ze swoich zespołów niż wokół nich buduje) a Simmons może się na stałe przygotowywać do roli point fowarda/point centra.

  Lubię to: 14
 3. Zapowiada to zmiany- raczej szybsze, niż późniejsze w mieście braterskiej miłości.
  Jednak na pewno oznacza, że ktoś postawił krzyżyk na pewną drużynę z Texasu.
  Houston mamy problem, więc i Rakiety i Szóstki czeka ostre jesienne wietrzenie.
  Teraz na zasadzie wachadełka jakiś Ming,Zhihi i Penktynk do pomocy Russelowi, chyba,że uzupełnią roster skuteczniej zatrudniajac Karnowskiego :). Do będzie szok dla przeciwników microball z takim..bigmenem wow!

  Lubię to: 1
 4. Morey w Houston maksymalizował umiejętności swojego najlepszego gracza. Według mnie w innym otoczeniu z innymi graczami strategia może być zupełnie inna. Morey to nie Mike D, z całym szacunkiem dla trenera.

  Lubię to: 3
 5. Za to kocham NBA….nic mnie nie zdziwi. Morey to dla mnie taka koszykarska wersja Billy’ego Beana z MLB. To tylko potwierdza klasę Morey’a w środowisku NBA. Może wreszcie zobaczymy owoce “trust the process”;)

  Lubię to: 1