Heat nie chcą włączać Tylera Herro w wymianę Victora Oladipo

3

W Miami Heat panuje przekonanie, że Tyler Herro ma potencjał by stać się graczem pokroju Devina Bookera. 20-letni guard w swoim pierwszym sezonie na parkietach NBA niejednokrotnie pokazywał nam, że takie porównania nie są na wyrost, a po wznowieniu rozgrywek w bańce na Florydzie był jednym z najlepszych zawodników drużyny, która dotarła do Finałów NBA.

Heat ostrzą sobie jednak zęby na supergwiazdę i wygląda na to, że Herro nie ma w Miami statusu zawodnika nietykalnego. Według Zacha Harpera z The Athletic Pat Riley będzie skłonny oddać Herro do innej drużyny w tegorocznym offseason, jeżeli w grę będzie wchodziło pozyskanie zawodnika formatu All-Star. Harper podkreśla, że Heat mają w tym roku dwie opcje do wyboru: poczekać do kolejnego offseason, w którym będą mogli ewentualnie użyć wolnych pieniędzy, bądź też pozbyć się kilku wartościowych zawodników i assetów na przyszłość, aby wzmocnić się już teraz.

Co ciekawe, Harper mając na myśli zawodnika kategorii All-Star mówi o Giannisie Antetokounmpo i Bradleyu Bealu. Nie wspomina jednak o Victorze Oladipo, który w ostatnich tygodniach był często łączony z Heat – w tym przypadku management ekipy z Miami nie będzie skłonny rozważyć wymiany Herro.

157

KOMENTARZE