Derrick Rose ponownie na radarze Los Angeles Lakers

9

Los Angeles Lakers i Detroit Pistons przed lutowym trade deadline podobno rozmawiali o wymianie Derricka Rose’a, jednak ostatecznie do niczego nie doszło. Według informacji przekazanych przez Seana Deveneya z heavy.com, obie drużyny mogą jednak do przerwanych rozmów wrócić już za kilka tygodni podczas tegorocznego offseason:

W lutym obie drużyny nie były do końca pewne, czego konkretnie chciały. Lakers nie chcieli wykonywać specjalnego ruchu, a Pistons nie byli zmuszani, ponieważ Rose dobrze czuł się w Detroit. Myślę, że w obecnej w takich ewentualnych rozmowach może zostać wrzucony dużo wyższy bieg.

W nadchodzącym offseason Rajon Rondo i Kentavious Caldwell-Pope po udanych playoffach będą chcieli przetestować rynek wolnych agentów, a Rose mógłby okazać się dla Jeziorowców ważną postacią napędzającą rezerwowy unit w przypadku utraty jednego lub dwóch weteranów.

82

KOMENTARZE

  1. Lebron załatwi po pierścieniu wszystkim, których gnębił na wschodzie przez zeszłą dekadę. Najpierw Rondo i Dwight, teraz przyszła kolej na D-Rose, za rok pewnie przygarnie PG-13.

    Lubię to: 29