Indiana Pacers będą handlować Victorem Oladipo

2

Victor Oladipo może przekonywać o swoim przywiązaniu do Indiana Pacers, jednak zawodnicy wchodzący w ostatni rok swoich kontraktów automatycznie będą łączeni z innymi drużynami. Zwłaszcza tacy zawodnicy jak lider ekipy z Indianapolis, czyli kaliber All-Star, który przed poprzednim sezonem nie potrafił dogadać się z managementem w sprawie przedłużenia kontraktu.

Mamy więc kolejne doniesienia w sprawie guarda, tym razem od Erica Pincusa z The Bleacher Report, który posiłkując się swoimi ligowymi źródłami przekonuje, że Pacers będą handlować Oladipo w tegorocznym offseason. Jako potencjalny kierunek wskazuje tutaj Boston i co ciekawe, to już drugi raz w ostatnich tygodniach, kiedy Celtics łączeni są ze zdobywcą nagrody MIP 17/18:

Gordon Hayward mógłby w tym wypadku wrócić do Indiany, do domu. Dając jednocześnie Pacers w miarę sensowne zastępstwo za Oladipo. Kilka ligowych źródeł jest zdania, że Pacers będą chcieli nim handlować, a sam zawodnik może być chętny na związanie się z Celtics na dłużej.

67

KOMENTARZE