Billy Donovan nowym trenerem Chicago Bulls

7

Adrian Wojnarowski z ESPN jako pierwszy pospieszył do nas z informacjami na temat nowego trenera Chicago Bulls, a teraz mamy już oficjalne potwierdzenie z obozu Byków – posadę szkoleniowca obejmuje Billy Donovan:

Donovan po rozstaniu z Oklahoma City Thunder nie mógł narzekać na brak zainteresowania ligowych drużyn i pojawiał się jako topowy kandydat wśród kilku zespołów poszukujących trenera. Kontrakt z Bulls może zaskakiwać jednak pod tym względem, że trener w niektórych wypowiedziach przekonywał o swojej niechęci, jeżeli chodzi o dołączanie do drużyn będących w przebudowie.

Ostatnie pięć lat to dla Donovana przygoda z Thunder, którą zakończył bilansem 243-157. W każdym z tych sezonów ekipa Grzmotów meldowała się w playoffach, jednak cztery ostatnie kończyła już na pierwszej rundzie.

76

KOMENTARZE

  1. Czy jesteś wybitnym lekarzem, prawnikiem, trenerem nie zależy od koloru skóry, płci, orientacji seksualnej, lecz wszelkie ideologie potrafią wpływać na tzw poprawność i decyzje podejmowane są -jakie są. Przykre.

    Lubię to: 1