Poznaliśmy tegoroczne piątki All-NBA

22

Liga NBA przy pomocy oficjalnego komunikatu poinformowała o tegorocznych wyborach do All-NBA Teams. Głosowanie do trzech drużyn nie brało pod uwagę spotkań rozgrywanych w bańce na Florydzie i skupiło się tylko na rozgrywkach do momentu zastopowania sezonu z powodu pandemii:

LeBron James i Giannis Antetokounmpo jako jedyni zebrali w głosowaniu komplet 500 punktów. Dla lidera Jeziorowców to już 16 wybór do najlepszych piątek NBA, czym ustanowił rekord wszechczasów – po 15 wyborów mają Kareem Abdul-Jabbar, Kobe Bryant i Tim Duncan. Pierwszą piątkę uzupełnili James Harden, Luka Doncić i Anthony Davis.

Od razu po ogłoszeniu wyników pojawiły się komentarze na temat zawodników, którzy w żadnej All-NBA się nie znaleźli. Najczęściej mówi się tutaj oczywiście o Bradleyu Bealu, Joelu Embiidzie, Devinie Bookerze i Khrisie Middletonie.

75

KOMENTARZE

  • To nagroda za RS (bez meczów w bańce), a nie za play-offy. W sezonie regularnym KM zaliczył spory wzrost efektywności (widać to w statystykach per 36 min i per 100 posiadań).

   Nie twierdzę, że miejsce w All-NBA mu się należało, ale to że się pojawił w konwersacji to nic dziwnego.

   Lubię to: 15
  • Middleton mial wiecej glosow niz np. Simmons, a nie dostal sie do zadnej z piatek, bo czesc glosujacych dala go do kategorii guard, a czesc do katogorii skrzydlowy, a glosy te nie moga byc laczone. Paranoja swoja droga.

   Lubię to: 0
    • @Lipton
     Kurwa chłopie, o czym Ty do mnie piszesz teraz? Ile razy w play-offach był w swojej karierze do tej pory Devin Booker? Byłeś gdzieś zahibernowany, gdy Westbrook np. wprowadzał do play-offów skład z Semajem Christonem (nawet nie chce mi się sprawdzać, czy to poprawne nazwisko) jako rezerwowym rozgrywającym, z spacingiem Oladipo-Roberson-Gibson-Adams? Zawsze dorabianie teorii “a kogoś byś wolał w swojej drużynie, a z kim byś wolał iść po mistrzostwo”, podczas gdy to nie są rozważania na temat przyszłości, tylko realna nagroda za to, co działo się w danym sezonie.
     Dziękuję, że ujawniłeś się nie jako krytyk, a hejter, bo w tym momencie dalsze dyskusja nie ma sensu.

     Lubię to: 28
     • Emocjonalnie ale bardzo,bardzo dobrze napisane.Pozdrawiam.

      Lubię to: 7
   • Z tego co sprawdziłem na szybko to nawet Lebron i MJ w swoich drugich sezonach byli ‘tylko’ w ALL-NBA 2nd Team. Chyba jedynie Duncan wskoczył od razu do 1st team (i to w pierwszym sezonie!), poprawcie mnie jeśli się mylę.

    Lubię to: 8
  • To jest niesamowite, przyjemnie niesamowite. Po prostu się przyzwyczailiśmy. 2 rok w 1 all nba. Słoweniec. Europejczyk. wow.
   w Mismatch albo innym podcaście kiedyś padło takie pytanie “co jest bardziej prawdopodobne, że w ciągu najbliższych 10 lat mvp wygrają sami Amerykanie czy że nie wygra żaden Amerykanin”. Luka, Giannis, Embiid, Simmons, Kanadyjczyków coraz więcej. Za chwilę to będzie temat. Jak mistrzostwo nfl dla klubu z Kanady

   Lubię to: 4