Goran Dragić chce kontynuować karierę w Miami

0

W tegorocznym offseason Goran Dragić będzie mógł przetestować rynek wolnych agentów i po całkiem udanym sezonie na weterana z zainteresowaniem będą patrzeć drużyny potrzebujące backupu na rozegraniu. Sam Dragić przekonywał jednak w swojej ostatniej wypowiedzi dla mediów, że nie widzi siebie poza Miami i będzie bardzo szczęśliwy, jeśli uda mu się właśnie na Florydzie kontynuować karierę:

Z obozu Heat napływają natomiast informacje o tym, że organizacja z chęcią zatrzyma 34-latka u siebie. Ekipa z Florydy niewątpliwie myśli o pozyskaniu Giannisa Antetokounmpo, jeśli tylko Grek będzie do wyciągnięcia z Milwaukee, jednak równie dużo uwagi Heat przywiązują do utrzymania obecnego składu, który zameldował się już w Finałach Konferencji – zatrzymanie Dragića będzie dla nich jednym priorytetów w offseason.

Dragić ze swoim wieloletnim doświadczeniem znakomicie odnalazł się w tegorocznych playoffach. W dziewięciu spotkaniach kluczowej fazy rozegranych do tej pory w bańce, Słoweniec zalicza 21,1 punktu, 4,4 zbiórki i 4,7 asysty.

58