Playoffowy Typer 6G 2020: Pierwsza runda

7

Zapraszamy do naszej tradycyjnej playoffowej zabawy.

W formularzu wpisujcie swoje typy na pierwszą rundę (parę 1/8 Zachodu dodamy osobno, jak będzie już wiadomo kto zagra z Lakers). Macie czas do momentu rozpoczęcia pierwszego, poniedziałkowego meczu (19:30).

System punktacji pozostaje ten sam: 5 punktów za wskazanie zwycięzcy serii + 2 dodatkowe punkty za wytypowanie dokładnego wyniku. Na koniec playoffów oczywiście będą nagrody dla najlepszych.

Wasze dane osobowe wpisane w formularzu będą przetwarzane przez nas wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców Typera i opublikowane (z wyłączeniem adresu e-mail) na łamach Szóstego Gracza w przypadku znalezienia się w gronie osób z największą liczbą punktów. Po zakończeniu Typera dane zostaną usunięte z konta Google, które wykorzystujemy do ich zbierania. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie i opublikowanie Twoich danych, nie wypełniaj formularza. Więcej o RODO tutaj.

43

KOMENTARZE

  • Widać, że kolega dopiero co z urlopu wrócił i chyba to malownicze miejsce nie łapało internetu :))
   Dobrze, że nie postawiłeś pieniędzy, tak Ci powiem na pocieszenie!

   Lubię to: 13
   • W 50% za mój typ odpowiadał fakt, że Philadelphia miała być zespołem typowo playoffowym, w 50% decydowało, że musiałem postawić na jakąś niespodziankę, a w kolejnych 50% myślenie życzeniowe ;)

    Lubię to: 3