Nate McMillan przedłużył kontrakt z Indiana Pacers

2

Jeszcze w ubiegłym tygodniu wśród ligowych komentatorów panowało przekonanie, że Nate McMillan pomimo dobrych wyników z Pacers w tym sezonie, może znajdować się na gorącym krześle. Management ekipy z Indianapolis konsekwentnie zapewniał jednak o tym, że wiążą z trenerem swoją przyszłość i dzisiaj mamy tego oficjalne potwierdzenie.

Najnowsze informacje przekazane przez Adriana Wojnarowskiego z ESPN i potwierdzone już przez Pacers mówią o tym, że McMillan doszedł z organizacją do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu:

Szczegóły finansowe nowej umowy jak na razie nie są znane, tak samo jak jej długość. McMillan miał przed sobą jeszcze rok ważnego kontraktu, a więc na pewno zobaczymy go na ławce Pacers również w sezonie 21/22.

McMillan objął Pacers w 2016 roku jako następca Franka Vogela. Podczas czterech sezonów z drużyną zaliczył bilans 181-136 i w każdym z nich wprowadził Pacers do playoffów.

35

KOMENTARZE

    • nie zamierzam dodawać w każdym akapicie, że “jeśli McMillan nic nie spieprzy, to go nie zwolnią i będzie trenował dalej” :) ma przedłużenie, więc zakładam, że Pacers chcą trzymać go w najbliższej przyszłości.

      Lubię to: 5