Montrezl Harrell wrócił na kampus w Orlando

4

Ponad trzy tygodnie temu Montrezl Harrell musiał opuścić kampus NBA z powodów osobistych, ale teraz zawodnik nareszcie powrócił do bańki i już wkrótce będzie mógł wspomóc Los Angeles Clippers na parkiecie:

Skrzydłowy opuścił kampus, aby uczestniczyć w pogrzebie swojej babci, a Clippers nie naciskali na jego szybki powrót wiedząc, że był z nią mocno związany i jej nagła śmierć mocno go dotknęła. Harrell otrzymał od Clippers pozwolenie na uporządkowanie swoich spraw i sam mógł wybrać własny termin na powrót.

Trener Clippers Doc Rivers liczy na to, że Harrell będzie już dostępny na piątkowe spotkanie przeciwko Oklahoma City Thunder, ale wszystko zależeć będzie od długości kwarantanny zawodnika po przybyciu na kampus. Jeżeli ostatnie siedem dni przed powrotem do bańki Harrell otrzymywał negatywne wyniki testów, to jego kwarantanna powinna potrwać jedynie cztery dni i faktycznie będzie mógł pojawić się na parkiecie.

37

KOMENTARZE

  1. Serio…?

    Są przeróżne okazje, żeby skrytykować ligę graczy a wybierasz śmierć bliskiej osoby? “Łaskawie”? Kpina to jest tu tylko twój komentarz, nie pierwszy zresztą tak zjebany. Każdy radzi sobie ze śmiercią na swój sposób, Clippers zachowali się po ludzku.

    Lubię to: 15
    • Urlop okolicznościowy reguluje Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z 15 maja 1996 r. w sprawie sposobu usprawiedliwiania nieobecności w pracy oraz udzielania pracownikom zwolnień od pracy (Dz.U. z 1996 Nr 60, poz. 281 z późn. zm.). Zgodnie z § 15 rozporządzenia pracodawca jest obowiązany zwolnić od pracy pracownika na czas obejmujący 2 dni lub 1 dzień w określonych przypadkach. Liczba wolnych dni uzależniona jest od rodzaju okoliczności usprawiedliwiających przyznanie wolnego. W przypadku śmierci babci lub dziadka pracownik będzie mógł skorzystać tylko z jednego dnia wolnego. W świetle § 15 rozporządzenia pracownik może liczyć na:

      2 dni – w razie ślubu pracownika lub urodzenia się jego dziecka albo zgonu i pogrzebu małżonka pracownika lub jego dziecka, ojca, matki, ojczyma lub macochy,
      1 dzień – w razie ślubu dziecka pracownika albo zgonu i pogrzebu jego siostry, brata, teściowej, teścia, babki, dziadka, a także innej osoby pozostającej na utrzymaniu pracownika lub pod jego bezpośrednią opieką.

      Lubię to: 0