Gra Draftowa: Ranking

20

W oczekiwaniu na jutrzejszy start wielkiego finału Gry Draftowej ujawniamy ranking, na podstawie którego stworzona została cała turniejowa drabinka. Albo tylko oficjalnie potwierdzamy kolejność, bo nie trzymaliśmy tego w aż tak dużej tajemnicy i domyśliliście się jakie były pozycje.

Do finału awansowała druga i dziewiąta drużyna.

1. Dzieci Shawna Kempa
2. Prestige & Glamour
3. Maciej Staszewski
4. Biali Nie potrafią skakać
5. BratyBe
6. Obiboki
7. Piotr Sitarz
8. Adam Szczepański
9. Squash
10. Maciej Misztal
11. Sebastian Bielas
12. Sadło Charles’a Barkleya
13. Pastrami z Rysia
14. Nowa Sól Huskies
15. Gród Złotniki
16. Między Rondem a Palmą
17. Plastusie
18. Nashvile Wildcats
19. Piotr Kolanowski
20. Budzal’s Team
21. Janusze z Kwarantanny
22. Ball So Hard University
23. Rzenson Team
24. Wojownicze Truskawki
25. Poważne Żuki
26. Bestia
27. Team Gostyń
28. Okrutni Siepacze Zła
29. Czarny Humor
30. Team Killer Bee

Jest to kolejność już po uwzględnieniu kary spadku o 5 miejsc za nieprzesłanie swojego rankingu – dotyczyło to Czarny Humor i Team Gostyń (przysłali niepełny ranking, który nie został uwzględniony).

65

KOMENTARZE

 1. Z czego wyszło 1 miejsce Dzieci shawna? Dużo pierwszych miejsc czy raczej regularność – od wszystkich byli w top 5, podczas gdy inne druzyny bardziej polaryzowały w ocenach?

  Lubię to: 1
  • Pierwsza trójka na papierze dość mocno odstawała, myślę, że w różnych konfiguracjach zajmowała miejsca na podium w większości rankingów – w moim też by zajęła.

   Lubię to: 8
   • pewnie tak. A ciekawe jak było ze Squashem. Potrafię sobie wyobrazić, że wielu miało go w top 3, a wielu innych w low 3. Nienawiść do Duranta licznej grupy czytelników na pewno zrobiła swoje. U mnie byliby w top 5 na pewno, pewnie gdzieś bliżej 5.

    Lubię to: 3
  • Sorki za formatowanie, ale z telefonu:

   1 Dzieci Shawna Kempa 734
   2 Prestige & Glamour 720
   3 Maciej Staszewski 657
   4 Biali Nie potrafią skakać 639
   5 BratyBe 604
   6 Obiboki 575
   7 Piotr Sitarz 566
   8 Adam Szczepański 531
   9 Squash 488
   10 Maciej Misztal 472
   11 Sebastian Bielas 471
   12 Sadło Charles’a Barkleya 467
   13 Pastrami z Rysia 466
   14 Nowa Sól Huskies 456
   15 Gród Złotniki 474 (-5 pozycji)
   16 Między Rondem a Palmą 445
   17 Plastusie 438
   18 Nashvile Wildcats 409
   19 Piotr Kolanowski 406
   20 Budzal’s Team 396
   21 Janusze z Kwarantanny 343
   22 Ball So Hard University 330
   23 Rzenson Team 312
   24 Wojownicze Truskawki 264
   25 Poważne Żuki 260
   26 Bestia 252
   27 Team Gostyń 199
   28 Okrutni Siepacze Zła 182
   29 Czarny Humor 291 (-5 pozycji)
   30 Team Killer Bee 139

   Lubię to: 11
 2. P&G zrobiło drugi wynik w rankingu i finał całej gry z 28 numerem w pierwszej rundy draftu. Wow. A wydawało się, że bez elitarnego talentu nie da się zrobić mocnego zespołu. Trzeba wspomnieć też o Obibokach – półfinał i 6 miejsce w rankingu z ostatniego miejsca w pierwszej rundzie. Dla obu teamów wielki szacun.

  Lubię to: 12
  • Imo ostatnie numery wcale nie miały tak trudnego zadania, biorąc pod uwagę że GMowie mogli na spokojnie zbudować sobie duet ciągle elitarnych graczy, to przy dobrych wyborach ustawiało im całą grę.

   Lubię to: 10
 3. Punktowo Squash było zatem bliżej do 4 miejsca od końca (nie licząc karnych osunięć) niż do drugiego miejsca i drugiego finalisty.

  Lubię to: 6
   • Bo mogę.

    Wyżej napisałem fakt w kontekście stwierdzenia, że to nie niespodzianka, bo nr 9. Wiadomo, że czołówka to rzecz umowna, ale pkty pokazują, że top to raczej top 4 i nie byłoby niespodzianką, gdy wygra jeden z nich.

    Lubię to: 3
    • Bo moge? Wow.

     Jest taka zasada w odbiorze, ze nie ma znaczenia, czy czlowiek ukradl zegarek, czy to jemu ukradli zegarek – ludzie zapamietaja, ze byl uwiklany w kradziez zegarka. Stad wszystkie te historie o dziadkach z wermachtu itd.

     Od paru dni wyrazasz watpliwosci w formie bardzo sugerujacej, tak jakbys mowil o faktach, co moze postawic kogos w nieprzyjemnej sytuacji, a przynajmniej zepsuc humor. A na pytanie czemu, mowisz “bo moge”. Musisz byc przemilym czlowiekiem.

     Lubię to: 9
     • A Ty co się mnie uczepiłes? Bo możesz.

      W poprzednim wątku ktoś napisał, że nie ma niespodzianki bo nr 2 spotyka się z nr 9. Zauważam, że z tego nr 9 jest bliżej do 25 niż do nr 2. Śledzę wątek Squash, bo nie rozumiem fenomenu każdego głosowania, w którym biorą udział, więc jestem ciekaw końca. Skoro śledzę, to odnotowuję co nieco. Ja mogę pisać, Ty nie musisz czytać.

      Co w moim poście jest nieprawdą? Co w którymkolwiek było nieprawdą? Czekam na konkrety.

      Lubię to: 6
    • Pamiętam jak Knicks awansowali w 99 roku do finału z 8 miejsca wschodu (u nas byłoby 15-16) . Po dwudziestu latach wiem że coś tam musiało być nie tak..

     A tak poza tym jakby Prestigio wybrali lepsze sezony Klaya i PG to zmietliby przeciwników..

     Lubię to: 2
 4. Chodzi mi o sposob pisania. Masz watpliwosci, ok. Piszesz o nich wprost, szanuje to, nie kazdy by to zrobil, uwazam ze warto mowic.
  To czego sie “czepiam” to jest ton i wydzwiek. Jest wedlug mnie roznica miedzy wyrazeniem watpliwosci, a sugerowaniem, bez sprawdzenia, ze ktos oszukal. A w moim odbiorze od pierwszego postu na ten temat piszesz w trybie oskarzajacym. Moze niecelowo, nie wiem, ale efekt jest taki, ze chlopaki ze Squasha wyszli na podejrzanych. Potrafia sie w tej sytuacji zachowac z klasa, ale na pewno nie jest to przyjemne. Mnie osobiscie zepsuloby to zabawe i satysfakcje.
  Mozesz oczywiscie pisac co chcesz, pewnie. Tylko czy musisz w ten sposob?

  Lubię to: 5
  • Jak miałem wątpliwości, to napisałem skąd się one biorą. Potem pisałem, że i Squashowi powinno na tym zależeć, żeby sprawdzić. Sprawdzono i jest ok. Ale anomalia nadal mnie dziwiła (myślę, że po prostu KD ma tu duży fan club, ktoś inny wskazał Andrzeja i GSW – to jednak nie do końca się klei – miałoby wpływ też na liczbę głosów P&G i mrap, a tak się nie działo). W wątku obok Behemot pisał, że nie ma niespodzianki, bo znalazły się w finale seedy 2 i 9. Mój komentarz jest nawiązaniem do tego wątku.

   Jeśli miałem wątpliwości, to pisałem dlaczego, a wg mnie gorsza jest wrzuta o VPN tak po prostu ,mimochodem.

   Sprawa została wyjaśniona, a mi zainteresowanie Squash pozostało. Jeśli uważają mnie za antyfana, to na pocieszenie każda ekipa mistrzowska takich miała :)

   Lubię to: 1
 5. Panowie. W dobie epidemii i tych podniesionych quasi zarzutów uważam że powinniśmy uszanować wynik tego wyboru (tak samo jak Dudy nienawidzę, nienawidzę Ciebie jeśli na Dudę głosowałeś, ale szanuję Twój wybór). Jeśli nie było przekrętów ( a wierze że nie było) Squash wygrali jakimś mega rzutem na taśmę i trudno to zaakceptować.. ale Just Do It

  Lubię to: 2
 6. Nie chcę dolewać oliwy do ognia, ale stwierdzenie, że się kogoś nienawidzi, bo wybrał długopis ponad koturny to wykracza poza moje pojmowanie. Nienawiść to bardzo silne uczucie, które w dużej mierze determinuje życie osobnika nienawidzącego. Szkoda czasu i energii na takie duperele.

  Lubię to: 7