Zion Williamson wciąż bez daty powrotu na kampus

0

W ubiegłym tygodniu Zion Williamson opuścił kampus NBA w Orlando z powodów rodzinnych i jak na razie nie wiadomo, kiedy będzie gotowy na to, aby znowu stawić się w Disney Worldzie. New Orleans Pelicans w oficjalnym komunikacie poinformowali o tym, że zawodnik “z całą mocą” pragnie wrócić, jednak problemy rodzinne nie pozwalają określić nawet przybliżonej daty powrotu:

Shams Charania z The Athletic przekazał informacje, według których Zion codziennie poddawany jest testom na obecność koronawirusa i jak do tej pory każdy z nich kończył się wynikiem negatywnym. Jeżeli ta tendencja się utrzyma, to po powrocie na kampus pierwszoroczniak nie powinien znaleźć się w indywidualnej kwarantannie na dłużej niż cztery dni.

Na ten moment wydaje się, że Zion nie wystąpi w żadnym ze sparingów, które Pelicans rozegrają w przyszłym tygodniu. Występy w pierwszych oficjalnych meczach wznowionego sezonu również staną pod znakiem zapytania, jeśli młody gwiazdor nie pojawi się na kampusie w przeciągu kilku dni.

19