Powtórka meczu: Gród Złotniki vs. Między Rondem a Palmą

26

Ten matchup jest powtarzany z powodu błędu po naszej stronie, który wyjaśniliśmy w tym miejscu.

Drużyna Grodu Złotniki zgodziła się na rozegranie meczu ponownie.

Otwieramy nowe głosowanie.


Gród Złotniki
Nowitzki 10/11, World Peace 08/09, Trae Young 19/20, Smart 19/20, Bynum 11/12

Między Rondem a Palmą
S.Curry 15/16, Z.Williamson 19/20, Simmons 19/20, R.Lewis 07/08, Tucker 18/19


Między Rondem a Palmą

W pojedynku z Grodem Złotniki mamy niemal wszystkie odpowiedzi w obronie i jesteśmy o jednego gracza lepsi w ataku, bo Trae Young ostatnie, co zatrzymał, to taksówkę w drodze na lotnisko w Atlancie. Nagle okaże się, że Stephen Curry w post to Shaq O’Neal.

My wystawimy na Younga wzrost All-NBA Defense 1st Team Bena Simmonsa, bo – no sam zobacz: Smart, Artest – nie bardzo jest tu kogo kryć na pozycjach 2/3.

Nierozwiązywalny problem naszych rywali polega na końcu na tym, że kiedy my zaczniemy zmieniać krycie, Bynum i Nowitzki okażą się po prostu zbyt wolni, żeby zapozorować zasłonę i ściąć (tzw slipscreen) – czyli tak jak Warriors/Draymond sobie z tym radzili gdy zdobywali tytuły – przez to ich posiadania trwały będą latami. Wszyscy oni, może poza ciutkim Trae’m, są też zbyt nieruchawi dla naszej dynamiki gry up-tempo: Zion będzie już wisiał nad obręczą, kiedy Bynum nareszcie doczłapie do połowy.

Curry za to odpocznie sobie w obronie na Smarcie, żeby myśleć o ataku i w nim niszczyć i zabijać.

Głosuj na nas – wybierz naszą wybuchową mieszankę – młodości, doświadczenia i gwiazdorstwa!


Gród Złotniki
Nowitzki 10/11, World Peace 08/09, Trae Young 19/20, Smart 19/20, Bynum 11/12

Między Rondem a Palmą
S.Curry 15/16, Z.Williamson 19/20, Simmons 19/20, R.Lewis 07/08, Tucker 18/19

[12.07, 18:40] Koniec głosowania. Wyniki jutro

68

KOMENTARZE

 1. Trzeba szybko odstrzelić Januszów Menedżeringu z Mrapu,
  żeby ich nic nie rozpraszało i mogli w pełni skoncentrować się na nagrywaniu dla nas podcastu.
  Może częściej niż raz na dwa tygodnie.

  Lubię to: 60
 2. “Przeciwnicy zatankowali, gdyż nie przesłali swoich ocen zespołów i dlatego osunęli się w rankingu poniżej swojego potencjału, a teraz jeszcze nie raczyli napisać dlaczego są lepsi od nas. Zbyt pewni siebie? Pycha zawsze kroczy przed upadkiem.”

  Nieładnie wykorzystywać to, że się jest organizatorem i wie się, że druga strona nie wysłała odpowiedzi (i osunęła się w drafcie). :D

  Lubię to: 33
 3. Chyba najtrudniejsza para do wytypowania i to wszystko wina Grodu Złotniki, bo widać, że spadli za nisko, a do tego nie napisali swoich pomysłów, choć potencjał mają moim zdaniem większy niż MRaP. CHYBA ŻE to źli redaktorzy celowo nie opublikowali taktyki swoich rywali, wykorzystując przewagę wynikająca ze swojej pozycji.

  Lubię to: 7
 4. Niestety miałem więcej roboty i przegapiłem termin opisani swojej drużyny – przeprosiny dla wszystkich grających.

  Mail z rozstawieniem poszedł do redakcji w sobotę rano – w terminie więc proszę nie szkalować za mocno

  Lubię to: 9
  • Pewnie i z kopa mu jeszcze. Spodziewalem sie wiekszego luzu od kogos kto mnie od polaczkow “wyzwal” ;) Zartem to pisze jakby co, peace, love itd. Czemu to problem ze nie ma opisu? Ja rozumiem ze sie czasem nie da znalezc nawet chwili, tez tak mam :( A kolega w komentarzach sie wytlumaczyl i gra fair play, wiec rozumiem ze mozna wziac pod uwage brak opisu przy ocenie, ale zeby zaraz tak brutalnie :)

   Lubię to: 5
  • jedni nie podesłali a drudzy napisali po czasie: (…) a teraz jeszcze nie raczyli napisać dlaczego są lepsi od nas (…) – wygląda jakby ekipa mrap czekała na opis od przeciwnika żeby się ustosunkować do niego w swoim.
   dziwne to , bardzo dziwne…

   Lubię to: 0
   • Ja od razu wiedziałem, że będą tu wałki odchodzić.
    Palma wie, że z takim składem nie mają szans więc próbują kręcić.
    Zgłosiłem się nawet na Męża Zaufania w kontekście rankingu i rozstawienia
    ale oczywiście mój wniosek został odrzucony …

    Lubię to: 21
 5. Czy skoro głosowanie jest powtarzane to nie miałoby tez sensu, żeby drużyna przeciwna dostała szanse na uzupełnienie opisu? Byłem przekonany, ze tak będzie.

  Są już niesłusznie ukarani trudniejszym przeciwnikiem (spadli w rankingu za brak typów, które zgodnie z wyjaśnieniem przysłali na czas), wiec teraz moznaby to trochę „odrobić” pozwalając na uzupełnienie opisu.

  Lubię to: 24
  • To wyjedź i zmień obywatelstwo skoro masz kraj w dupie. Głosowanie to Twój obowiązek, nie ważne na kogo.. Pasuje ci jak jest? Głosuj na PIS. Masz dość? Głosuj na Trzaska (to nie jest głos na platformę, bo prezydent poza blokowaniem pis i nie kompromitowaniem polski nic nie może). Inna opcja to – mam wyjebane i nie głosuję, czyli mam swój kraj w dupie

   Lubię to: 1