Willie Cauley-Stein rezygnuje z dalszej gry w tym sezonie, Trey Burke na zastępstwo

3

Dzięki najnowszym doniesieniom Shamsa Charanii z The Athletic dowiadujemy się o nowych zawodnikach, którzy rezygnują z gry po restarcie sezonu na Florydzie. Dzisiaj w tym temacie wypłynęło nazwisko centra Dallas Mavericks – Wille Cauley-Steina:

26-latek to kolejny zawodnik, którego nie zobaczymy od końca lipca w grze i zarazem kolejny, który nie rezygnuje oficjalnie z obawy o swoje zdrowie – w lipcu partnerka życiowa WCS ma przewidziany termin porodu i zawodnik ma nadzieję poświęcić całą swoją uwagę nowonarodzonemu dziecku.

Według Charanii Mavericks błyskawicznie znaleźli zastępstwo dla Cauleya-Steina, a będzie nim pozostający do tej pory bez klubu Trey Burke:

Burke został zwolniony przez Sixers przed lutowym trade deadline. Całkiem nieźle spisywał się jako ofensywna pomoc z ławki rezerwowych zdobywając 6 punktów i 2 asysty w 25 meczach dla ekipy z Filadelfii. W walce o playoffy pomoże Mavs załatać dziurę po drugoroczniaku Jalenie Brunsonie, który zakończył swoje występy w tym sezonie z powodu operacji prawego barku.

Mavericks dobrze znają Burke’a, ponieważ nieco ponad rok temu pozyskali go w wymianie Kristapsa Porzingisa i rozegrał dla nich 25 meczów w sezonie 2018/19. Teraz zatrudniając go jako zastępstwo dla WSC nie potrzebują wolnego miejsca w składzie.

39

KOMENTARZE

  1. Co tam się dzieje?? Już widzę minę szefa w normalnej robocie- w tym roku nie będę w pracy, bo chcę się skupić na swoim dziecku, ale będziesz mi normalnie płacił, bo to mi się należy!

    Lubię to: 1