Ceremonia Galerii Sław przesunięta na kolejny rok

2

Ceremonia Basketball Hall of Fame na pewno nie odbędzie się w sierpniu, jak było to do tej pory planowane. Według najnowszych informacji, w związku z epidemią koronawirusa całe wydarzenie zostanie przesunięte minimum o kilka miesięcy i w tym momencie najbardziej prawdopodobnym terminem wydaje się być wiosna 2021 roku:

Ceremonia miała odbyć się w ostatnich dniach sierpnia i nawet pomimo tego, że zaplanowana została alternatywna data w połowie października, to ostatecznie podjęto decyzję o tym, aby nie przyspieszać całego wydarzenia – to już słowa przewodniczącego rady Galerii Sław Jerry’ego Colangelo:

Definitywnie rezygnujemy z tego w tym roku. Wszystko odbędzie się w pierwszych czterech miesiącach 2021. W najbliższych tygodniach omówimy opcje, które pozwolą nam wybrać konkretny czas i miejsce. Na pewno nie połączymy jednak klasy z dwóch lat w jednym wydarzeniu.

W klasie 2020 mieliśmy w tym roku ujrzeć 9 nowych członków koszykarskiej Hall of Fame. Wśród nich znaleźć mieli się między innymi: Tim Duncan, Kobe Bryant, Kevin Garnett i Rudy Tomjanovich.

23

KOMENTARZE