Dniówka: Leon Rose po cichu przejął stery w Knicks. Kemba wraca. Lakers sprawdzają guardów

2
fot. League Pass

Wczoraj Leon Rose oficjalnie rozpoczął pracę na stanowisku prezydenta New York Knicks. Niemal miesiąc po tym jak pojawiły się pierwsze doniesienia, że to właśnie jemu James Dolan powierzy prowadzenie drużyny. Pierwszy dzień w nowej pracy miał bardzo udany, bo oglądał z trybun niespodziewane zwycięstwo swojej drużyny nad Houston Rockets.

(Choć jak to w przypadki Knicks, nie może być za dobrze, więc te dobre nastroje przyćmiło zamieszanie wokół wideo z awanturującym się Spike’m Lee w korytarzach MSG i spekulacje, że nie chciano go wpuścić. Like Charles Oakley?… Knicks musieli wyjaśniać, że Lee po prostu chciał skorzystać z nieodpowiedniego wejścia. Ostatecznie oglądał mecz ze swojego miejsca.)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (860): Nie jesteśmy narodem wybranym
Następny artykułKajzerek: Człowiek, który odmówił pomocy

2 KOMENTARZE

 1. Dziś vs Hornets pewnie po raz kolejny zobaczymy nową gwiazdę Coach’a Popovich’a DREW EUBANKS kosztem CHIMEZIE METU (którego będziemy mogli podziwiać w G-LEAGUE).
  Oby ….. szerszenie w dzisiejszym meczu mocno żądliły i ostatecznie zakończyli ten „wspaniały” sezon Spurs.
  #AllFly

  @JeffGSpursZone
  Spurs IR v Hornets – Aldridge out (shoulder injury), Belinelli out (ill), Poeltl out (mcl strain), Metu out (g league)

  Lubię to: 5