Los Angeles Lakers sprawdzą Diona Waitersa

3

Dion Waiters pozostaje poza NBA od początku miesiąca, kiedy to został zwolniony przez Memphis Grizzlies po wymianie z Miami Heat. Od tego momentu zawodnik szuka dla siebie nowego kontraktu, chociaż od początku przekonywał, że szybko znajdzie dla siebie nową drużynę.

Według najnowszych informacji weterana ligowych parkietów będą chcieli sprawdzić Los Angeles Lakers, którzy zaprosili go na spotkanie. Jeżeli wszystko pójdzie po myśli obu stron, to Jeziorowcy będą chcieli zaprosić na 28-latka na workout, aby sprawdzić w jakiej znajduje się formie po długiej przerwie bez koszykówki.

Lakers szukają rezerwowego strzelca, który potrafi wyprowadzać piłkę, dlatego Waiters nie wydaje się być całkiem niezłym kandydatem – poda warunkiem, że szybko wróci do formy. W tym sezonie z powodu konfliktu z managementem Miami Heat Waiters rozegrał jedynie trzy mecze, w których zaliczał 9,3 punktu i 3,7 zbiórki.

51

KOMENTARZE

  1. 28 lat dopiero.Jeśli by się ogarnął na te kilka miesięcy to byłby nawet lepszym fitem niż Collison bo jest większy i ma bardziej mentalność scorera.Prawda jest też taka że ewentualne zwolnienie Danielsa i sprawdzenie Diona to dosadna definicja low risk,high reward przy tym co Lakers mają z ławki szczególnie z obwodu.

    Lubię to: 3