Dniówka: Mavs złożyli protest. Będzie więcej buyoutów? Pożegnanie Kobiego

5
fot. League Pass

Milwaukee Bucks wystarczyło tylko 56 meczów, żeby zagwarantować sobie awans do playoffów. Jeden mniej niż rekordowym Golden State Warriors, którzy mieli do tego momentu lepszy bilans i dopiero po All-Star Weekend przegrali swój piąty mecz, ale grali na silniejszym Zachodzie. Tymczasem na Wschodzie obecnie walka o ostatnie miejsca w playoffach jest tylko teoretyczna, dlatego też już nawet w teorii Bucks nie są w stanie wypaść poza ósemkę.

Washington Wizards jeszcze przed ASW zanotowali kilka zwycięstw, co dawało im nadzieję na pogoń za playoffami, ale przed nimi trudny terminarz w dalszej części sezonu, a teraz nie potrafili wykorzystać łatwiejszych pojedynków. Przegrali z najgorszymi w konferencji Cleveland Cavaliers i zdziesiątkowanym kontuzjami Chicago Bulls. Nawet rekordowe 53 punkty Bradleya Beala ich nie uratowały. Można się tylko śmiać wymieniając Wizards w kontekście walki o ósemkę, ale to dobitnie pokazuje poziom środka tabeli Wschodu. Są 15 meczów na minusie, ale nadal tylko 3.5 dzieli ich od ósmej pozycji.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (857): To dobry fit
Następny artykułKajzerek: Trzy lata Kobego

5 KOMENTARZE