Wymiana Joela Embiida bardziej prawdopodobna niż Bena Simmonsa

7

Joel Embiid i Ben Simmons nie pasują do siebie na parkiecie i dało się to zauważyć już jakiś czas temu. W ligowych kuluarach coraz częściej podnoszą się głosy, które sugerują, że ten sezon może być ich ostatnim wspólnym. Co ciekawe, Tim Bontemps z ESPN przekonuje, że według jego informacji z tej dwójki to Joel Embiid wydaje się być poważniejszym kandydatem do wyprowadzki z Filadelfii:

Jeżeli Sixers będą szukali wymiany, to Embiid będzie z tej dwójki dogodniejszą opcją do pożegnania. Zdrowie centra od zawsze było kwestią problematyczną, dlatego budowanie drużyny wokół Simmonsa wydaje się być bardziej rozsądne – tak mówi się w biurach drużyn w całej lidze.

Według Bontempsa tegoroczne playoffy będą ostatnim sprawdzianem dla dwójki Simmons – Embiid. Jeżeli Sixers zawiodą po raz kolejny, to duet najprawdopodobniej może rozpaść się już w te wakacje.

165

KOMENTARZE

  • Kojarzy mi się to z narracją że Ayton jest bezpieczniejszym pickiem niż Doncic.Okazało się to kompletną bzdurą,tutaj może być podobnie.

   Lubię to: 7
 1. Bo.. ?

  Przecież to, ze oni nie pasują do siebie jest oczywiste dla każdego. 76ers być może najpierw spróbują nowego trenera ale ich rozejście jest raczej pewne.

  Lubię to: 11
 2. Czytałem na ESPN artykuł który mówił, że szybciej wymienia Joela, bo po prostu mogą za niego dostać większą wartość. Tak mówią biura klubów.
  Druga sprawa: nie mówmy, że Embiid i Simons do siebie nie pasują. To Simmons jest zły, a nie dopasowanie. Nie ma dobrego fitu do Bena, bo czy ktokolwiek kiedyś powiedział: drugą gwiazdą naszej drużyny powinien być ktoś kto dosłownie nie rzuca za trzy, to byłby dobry fit? Nie sądzę.

  Lubię to: 20
 3. Byłoby miło gdyby 76ers wymienili Embida. Chociaż wpierw powinni wymienić trenera. A nie, wpierw powinni zmusić Simmonsa żeby zaczął w końcu rzucać za 3. Giannis to pojął a Australijczyk nie potrafi?

  Lubię to: 5
 4. Juz nie moge tych wypocin amerykancow sluchac.

  Nikogo nie wymienia. Jedyne czego im trzeba to minimum 3 strzelcow za 3 wokol. Mieli JJa to zamienili za Horforda i to byl CIEZKI debilizm. Ale wciaz mozna wynalezc Kendrickow Nunnow w g league i naprawic ten team.

  Lubię to: 1