Przerwa na Żądanie EXTRA: Trade Deadline 2020

7

Bartek Tomczak

Nowa Przerwa na Żądanie EXTRA! Razem z Michałem Górnym i Maćkiem Kwiatkowskim rozmawiamy o wydarzeniach trade deadline. Analizujemy wymiany, a także ruchy, których zabrakło.

Rozpiska podcastu:

4:05 Minnesota Timberwolves – Golden State Warriors
9:41 Los Angeles Clippers – New York Knicks – Washington Wizards
19:12 Detroit Pistons – Cleveland Cavaliers
24:14 Houston Rockets – Atlanta Hawks – Minnesota Timberwolves – Denver Nuggets
35:07 Miami Heat – Memphis Grizzlies
39:04 Philadelphia 76ers
41:27 Kto przespał trade deadline – kto dobrze zrobił, że nie wymieniał

Poprzedni artykułDniówka: Wygrani i przegrani Trade Deadline 2020
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (855): Trade Deadline 2020

7 KOMENTARZE

 1. Trade Drummonda to idealny przykład tego gdzie jest myślenie przeciętnego fana a eksperta od salary cap ESPN czy the Athletic.Fan wyśmiewa teraz Pistons że wypuściło centra na double double za darmo a geek bardzo ich chwali za pozbycie się gracza na 30mln kontrakcie .

  Lubię to: 2
  • To kwestia tego, że za najlepszego zbierającego ligi nie byłeś w stanie nawet wyciągnąć wyboru w pierwszej rundzie draftu ani jakiegokolwiek talentu. Te miliony z kontraktu ulżą budżetowi, ale bądźmy szczerzy – chyba nikt nie wierzy, że wykorzystają te pieniądze na takich graczy, że wstaniemy i zaczniemy bić brawo ;)

   Lubię to: 6
    • Nie wiesz tego na pewno.Doniesienia były że wycofali się z dealu za pick Nets a co do samych graczy to kompletnie inna sytuacja,Capela ma określoną rolę jako rim runner i obrońca obręczy na długim nie takim złym kontrakcie a co się stanie na rynku lub z opcją Drummonda tego nie wie nikt.

     Lubię to: 0
   • Pokaż mi jeden sezon gdzie Drummond był all nba graczem i te jego cyferki miały prawdziwe znaczenie.Narzucasz narrację że mogli wyciągnąć więcej kompletnie nie znając rynku.Nikt nie wie co on zrobi z tą gigantyczną opcją,jeśli jej nie podejmie to stajesz przed decyzją czy wymieniałeś go by po kilku miesiącach ci odszedł lub ryzykujesz przepłacenie gracza robiącego wiele pustych kalorii i kogoś kogo ciężko wpasować w obecną koszykówkę bo nie jest idealnym obrońcą i nie pomaga ofensywnie poza zagrożeniem na ofensywnej desce i akcjami typu handoff.Pistons mają teraz wolną głowę i spokojnie mogą sobie grać milion razy tańszym Woodem.

    Lubię to: 4
    • Narzucam narrację, że Pistons powinni go oddać już dawno wyciągając za niego coś więcej – cokolwiek co nazywa się pierwsza runda albo talent. Drummond nie jest żadną gwiazdą, ani all NBA graczem, ale też nie sądziłem, że jego wartość to pick w II rundzie za 3 lata – strzelam teraz w granicach numeru 50-60. I nie sądzę, żeby znalazło się wiele osób przed czwartkiem – mając nawet na uwadze jego kontrakt – które wyceniłby go aż tak nisko. Liga brutalnie zweryfikowała jego wartość i teraz dużą niespodzianką będzie jeśli nie weźmie opcji, bo wygląda, że dostanie małe pieniądze, ew. bardzo krótki kontrakt za duży pieniądz, żeby komuś wypełnić pulę zarobków.
     Rozumiem dlaczego Pistons go spuścili, ale nie widzę powodu, żeby ich chwalić, bo trzeba było zacząć tę przebudowę dawno, a za chwilę się okaże jeszcze jak wykorzystają ten cap space.

     Lubię to: 0
 2. Nie rozumiem dlaczego Memphis zgodziło oddać się w wymianie Crowdera. Świetny zadanowiec i glue guy, dobry duch szatni, kapitalnie odnalazł się w tej drużynie. Myślę, że będą niestety tego żałować.

  Lubię to: 0