Atlanta Hawks zainteresowani Clintem Capelą

0

Atlanta Hawks przez wiele tygodni byli łączeni z Andre Drummondem i jego potencjalną wymianą, ale ostatecznie Jastrzębie porzuciły pomysł dogadania się z Detroit Pistons. Nie oznacza to jednak, że drużyna zaprzestała poszukiwań odpowiedniego centra to sparowania z Trae Youngiem, a ich najnowszym pomysłem ma być podobno Clint Capela z Houston Rockets.

Pozyskanie Capeli wydaje się karkołomnym zadaniem, które musiałoby zaaangażować w wymianę kilka drużyn. Na dodatek Rockets na pewno nie będą chętni na oddanie swojego podstawowego centra, jeżeli na stole nie pojawi się bardzo atrakcyjna oferta. Warto jednak zauważyć, że Hawks faktycznie liczą na znaczący ruch przed trade deadline, a oprócz zawodnika Rockets najczęściej wspomina się tutaj o Stevenie Adamsie z Thunder i Dewayne Dedmonie z Kings.

Shams Charania z The Athletic zauważa, że według jego źródeł ligowe drużyny zaczynają interesować się dostępnością młodego Johna Collinsa, wybranego przez Hawks z 19 numerem w Drafcie 2017. Jastrzębie wiążą ze skrzydłowym spore nadzieje, ale w ligowych kuluarach mówi się o tym, że mogliby przekonać się do pomysłu oddania Collinsa w zamian za centra z prawdziwego zdarzenia.

62