Wake-Up: Poznaliśmy starterów ASG. Lakers rozjechali Nets w 4Q. Lillard rzucił 47 w porażce

16

Poznaliśmy nazwiska dziesięciu zawodników, którzy 16 lutego rozpoczną All-Star Game. Jeszcze nie pierwsze piątki, bo te zostaną dopiero wybrane przez kapitanów podczas draftu. Drugi rok z rzędu składy zespołów kompletować będą LeBron James i Giannis Antetokounmpo, ponieważ dostali najwięcej głosów kibiców w swoich konferencjach.

Zion dziś nie grał. Za nami tylko trzy mecze.

Washington @ Cleveland 124:112 (68-61) B.Beal 36 – C.Sexton 29
LA Lakers @ Brooklyn 128:113 (75-70) L.James 27/12z/10a – K.Irving 20
Dallas @ Portland 133:125 (78-63) L.Doncić 27 – D.Lillard 47

1) Wśród starterów All-Star Game mamy aż trzech graczy, którzy zadebiutują w tym meczu, ale obyło się bez niespodzianek, bo niemal wszyscy zawodnicy od początku utrzymywali się w czołówce głosowania kibiców. Choć oczywiście decydowali nie tylko kibice. Ich głosy stanowiły 50% ostatecznych wyników, na pozostałe złożyli się zawodnicy i dziennikarze.

Jedyna różnica w porównaniu z poprzednimi cząstkowymi wynikami, to brak Kyrie’go Irvinga. U kibiców utrzymał się na drugim miejscu wśród guardów na Wschodzie, ale po dodaniu pozostałych głosów, słusznie wyprzedził go Kemba Walker.