A.Iguodala: “Jestem w pełni gotowy na powrót do gry”

2

Andre Iguodala nie pojawił się na parkiecie od ostatnich Finałów NBA, gdzie w barwach Golden State Warriors próbował pokonać Kawhia Leonarda i jego Toronto Raptors. W wakacje weteran ligowych parkietów został wymieniony do Memphis Grizzlies, ale od samego początku pozostaje poza składem i czeka na wymianę do innej drużyny. Ekipa Miśków niejednokrotnie podkreślała, że chce przehandlować Iggy’ego jednocześnie zdając sobie sprawę z jego wartości dla kontenderów – dotychczas ich żądania były dla zainteresowanych drużyn zbyt wysokie.

Sam zawodnik zapytany ostatnio o swoją przerwę wyjawił, że czuje się w pełni gotowy do powrotu na parkiet. Ponadto dodał, że kilkumiesięczna absencja wpłynęła na niego bardzo korzystnie i jeżeli będzie miał okazji na występy w playoffach, to pokaże się z jak najlepszej strony:

Dla mnie ta przerwa była pewnego rodzaju błogosławieństwem. Myślę, że te kilka miesięcy na niskich obrotach może przedłużyć moją karierę. Miło jest obudzić się w styczniu po raz pierwszy od szesnastu lat i nie szukać na ciele bolącego miejsca.

73

KOMENTARZE