Kings nie są już chętni na handlowanie Bogdanem Bogdanovićem

1

Bogdan Bogdanović z Sacramento Kings był ostatnimi czasy często łączony w plotkach transferowych z wymianą do innej drużyny. Serb jesienią ubiegłego roku odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu z Kings i w lipcu zostanie zastrzeżonym wolnym agentem, dlatego w ligowych kuluarach wiele mówiło się o tym, że Vlade Divac będzie chciał przed trade deadline pozyskać za 27-latka assety na przyszłość. Najnowsze wieści wskazują jednak na to, że Kings doceniają wartość Bogdanovića dla drużyny, nie zamierzają handlować nim przed 6 lutego, a w wakacje będą chcieli zatrzymać go u siebie.

Guard był przymierzany między innymi do Philadelphia 76ers i Los Angeles Lakers. Kings prowadzili podobno z Jeziorowcami rozmowy na temat zamiany Bogdanovića za Kyle’a Kuzmę, ale ostatecznie do niczego poważnego nie doszło i teraz raczej nie mamy co oczekiwać, że usłyszymy nazwisko zawodnika w doniesieniach o wymianie.

Bogdanović jest w tym sezonie gnębiony kontuzjami, ale kiedy gra to notuje najlepsze w karierze 14,3 punktu i dokłada do tego 3 zbiórki i 3,6 asysty.

42

KOMENTARZE