Dniówka: NBA 2019, czyli rok Kawhia

3
fot. Gunn Frank/CP/ABACA

Ostatni dzień roku, podsumujmy więc krótko najważniejsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy w NBA.

2019 bez wątpienia był rokiem Kawhia Leonarda. Nie tylko dlatego, że był on najlepszym zawodnikiem mistrzowskiej drużyny, ale też miał swój udział w niemal wszystkich najważniejszych historiach ligi – zmiana na tronie najlepszego gracza, historyczny tytuł dla drużyny z Kanady, koniec dominacji Golden State Warriors, szalone wakacje z dużą liczbą gwiazd zmieniających barwy klubowe i stworzenie wielkiej rywalizacji w Los Angeles. Nie mówiąc o load managment.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Peak WizKids, Le Dad skończył 35 lat, Portland oddało mecz Bookerowi i Phoenix
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (841): Przy ryżu, krokietach i psach

3 KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy dzisiaj będzie im się chciało grać, bo Phila @ Indy wygląda fajnie do obejrzenia jak ktoś akurat nie chce/nie może sobie pozwolić na balowanie. Tylko czy nie będzie kupy jak to często popołudniowe mecze.

    Lubię to: 2
  2. Na tym właśnie polega Lakers Power. MAVS przegrywają mecz, a Luka Doncic cieszy się, że Kobe powiedział do niego coś po słoweńsku. Hollywood, gwiazdy, sylwester na forum. Laker Power!

    Lubię to: 5