Orlando Magic zainteresowani DeMarem DeRozanem

9

Orlando Magic zdobywają średnio 98,1 punktu na mecz i pod tym względem znajdują się na samym dnie ligi – ich offensive rating plasuje ich natomiast na 29 pozycji. Nic więc dziwnego, że Magicy szukają typowego strzelca do swojej ekipy, a według najnowszych doniesień Kevina O’Connora z The Ringer ich wzrok skierował się ku San Antonio, a konkretnie ku osobie DeMara DeRozana.

DeRozan ma w swoim kontrakcie opcję gracza na sezon 20/21 i jeśli jej nie wykorzysta, to już w przyszłe wakacje zostanie wolnym agentem. Informacje o przedłużeniu kontraktu ze Spurs pojawiały się już od jakiegoś czasu, jednak do tej pory obu stronom nie udało się dojść do porozumienia w sprawie podpisu pod nową czteroletnią umową. Ostrogi obawiają się długoletniej umowy z 30-latkiem.

W swoim drugim sezonie w barwach Spurs DeRozan gra średnio po 33 minuty na mecz i notuje najgorsze od kilku lat 19,4 punktów i po 4,9 zbiórki i asysty.

53

KOMENTARZE

  1. Ciekawe czy “zainteresowani” oznacza, że czekają na wolnego agenta czy chcieliby już teraz po niego handlować. I bardzo ciekawe kogo oferowaliby w wymianie. Gordon+ktoś? Moim zdaniem warto pozbyć się DeRozana i zrobić więcej miejsca dla tych młodych guardów.

    Lubię to: 8