Między Rondem a Palmą (820): Big Ja!

9
fot. Oskar Pilch

Dziś w Palmie rozmawiamy o kryzysie Golden State Warriors, wielkim „hello NBA” Ja Moranta i rodzącym się konflikcie Michała Kajzerka i zNYKA. Sprawdzamy inne miejsca kryzysowe, ale i nieoczekiwane miejsca powodzenia.

[wpdm_file id=837] 

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Po dwóch meczach, które widziałem GSW mam wielka prośbę do zNYka, skoro postawiłeś sobie za cel obejrzeniu wszystkich meczów sezonu GSW, czy mógłbyś to uwiecznić w formie pisanej. IMPRESJE Z POD MOSTU były by pięknym podsumowaniem 5 latki zespołu Wojowników. Drogi redaktorze Kwiatkowski czy udzieliłbyś trochę miejsca na 6G na cykl takich artykułów, a co za tym idzie wywarł presje na zNYku ? ;) Palme przesłucham popołudniem, bo w pracy nie mogę ;) Pozdrawiam :)

  Lubię to: 60
 2. Ej PAnowie uwielbiam Was, moło szanuje. Jesteście prawie jak ja w biznesie. Przestańcie pierdolić dokolola, chce usiyszebto czego nie wiem. Plis, beginuju. Analizy są zaje, plus strategia, ej uwielbiam to…

  Lubię to: 0
 3. Żona kazała mi napisać komentarz do tej Palmy- w 100% zgadza się z Maćkiem że przerwy w końcówkach meczów zabijają całą przyjemność z oglądania zaciętych spotkań.

  Teraz pytanie otwarte- jak bez kłótni wytłumaczyć że kupuję League Pass? :D

  Lubię to: 0