Malik Beasley odrzucił propozycję przedłużenia od Nuggets

3

Malik Beasley wkracza w ostatni rok swojego debiutanckiego kontraktu z Denver Nuggets. Na podpisanie przedłużenia zawodnik ma już coraz mniej czasu, ponieważ deadline przypada na dzień 21 października, a do tej pory trudno znaleźć konkretne informacje na ten temat.

Dzisiaj dowiedzieliśmy się jednak, że 22-latek nie podpisał nowej umowy z własnej woli, ponieważ zdecydował się na odrzucenie propozycji Nuggets, która zagwarantowałaby mu 30 milionów dolarów za trzy lata gry:

W swoich dwóch pierwszych sezonach kariery Beasley nie potrafił udowodnić swojego potencjału, ale w ostatnim sezonie nareszcie pokazał, że może w pewnych momentach unieść ciężar gry i stał się ważną postacią ławki rezerwowych ekipy z Denver – w 23 minuty na parkiecie notował 11,3 punktu na skuteczności 43%.

Decyzja Beasleya dziwi komentatorów, którzy uważają, że oferta Nuggets była adekwatna do jego umiejętności, jednak jego agent Rich Paul deklaruje, że zamierza znaleźć dla swojego klienta większe pieniądze.

53

KOMENTARZE

  1. Może i J. R. Smitha nie ma w lidze, ale jego duch żyje, jak widać. 10 mln to dobre pieniądze za gościa z jednym ok sezonem i Rich Paul tym razem się raczej przejedzie, a Beasley razem z nim.

    Lubię to: 9
  2. Ja się nie dziwię Malikowi. Miał naprawdę świetne momenty w tym sezonie, świetny z dystansu, eksplozywny, pies w obronie, potwierdzi w tym sezonie i rynek będzie jeszcze lepszy.

    Lubię to: 0