Jodie Meeks na radarze kilku ligowych zespołów

1

Pomimo tego, że Jodie Meeks rozegrał w poprzednim sezonie zaledwie osiem spotkań, nagle znalazł się na radarze kilku ligowych zespołów. Najnowsze doniesienia wskazują na to, że najbardziej zainteresowani 32-letnim guardem są Milwaukee Bucks, Los Angeles Clippers i Charlotte Hornets. Meeks w całej swojej karierze trafia za trzy ze skutecznością 37% i wygląda na to, że zespoły chcą mieć w swoim składzie sprawdzonego strzelca w odwodzie:

W kwietniu 2018 roku Meeks został zawieszony na 25 meczów po tym jak podczas rutynowych testów w ramach “Anti-Drug Program” został u niego wykryty niedozwolony środek – Ipamorelin, czyli peptyd uwalniający hormon wzrostu, który ułatwia budowanie masy mięśniowej. Po odbyciu kary został zwolniony przez Milwaukee Bucks, gdzie trafił w ramach wymiany z Washington Wizards.

W poprzednich rozgrywkach wspomniane osiem meczów zagrał dla Toronto Raptors. Notował w nich średnio 6,4 punktu i po 1,5 zbiórki oraz asysty.

45

KOMENTARZE

  1. Dziwie sie troche, ze do tej pory żaden klub nie podpisał Jamala Crawforda. Pomimo wieku jest wciąż świetnym atleta i z tego co mówił dziennikarzom pod koniec sezonu absolutnie nie zamierza jeszcze kończyć kariery. Swoja wartość udowodnił zreszta w ostatnim meczu sezonu regularnego, ktory był tez ostatnim meczem w karierze Nowitzkiego. Crawford zdobył w tym meczu 51 punktów. Niech ktoś go wreszcie podpisze na 20. Sezon w NBA. Zasługuje na to.

    Lubię to: 12